Táto nová sada šatiek poskytuje veľkú podporu pre dámy Curvy

Aj keď leto oficiálne nezačne až do 21. júna, teplejšie počasie je naďalej. A to znamená, že je čas začať nosiť tie sundres! Tečúce, vzdušné šaty sú jednoduchým spôsobom, ako poraziť teplo, zatiaľ čo stále vyzerá elegantne. Ale pre tých, ktorí sú dobre obdarení okolo hrudníka, môže byť ťažké nájsť štýlové šaty, ktoré tiež ponúkajú podporu, ktorú potrebujete.

Jedna ekologická značka prijala túto príčinu: Reformácia – známa svojimi sexy šaty, ktoré sa ľahko nosia – práve spustila svoju prvú sériu zbierok kapsúl zameraných na ženy s konkrétnymi typmi tela. Vhodný (zrejme pomenovaný) som hore tu zhromažďuje ciele dievčenské dámy, ktoré si želajú ľahkosť podpisu odevov Reformácie a schopnosť nosiť podporné spodné prádlo. K dispozícii na webovej stránke Reformácie, zbierka krátkych a dlhých šiat, rukávov a topánok sú špeciálne pre ženy, ktoré sú šálkou C alebo väčšia.

Reforma opisuje kolekciu “Ja som hore tu” ako oblečenie, ktoré prsné dievčatá môžu vyzerať sexy bez toho, aby sa cítili na displeji. “Zbierka I’m Up Here bude udržiavať ich pokryté – ale nie skryté – s rezmi, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby si udržali svoje spodné prádlo tam, zatiaľ čo stále zdôrazňujú diely, ktoré potrebujú nejaký čas na svietenie”, podľa značky.

I’m Up Here kolekcia, ktorá sa pohybuje v cene od $ 78 do $ 258, je teraz k dispozícii na thereformation.com. Pozrite sa na náš letný zoznam letných trendov z A do Z v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 55

map