Táto pekná malá hviezda sa zúčastňuje kráľovskej svadby

Sobotňajšia svadba medzi Meghan Markle a princ Harry prináša spoločne Hollywood a kráľovskú rodinu. Celebrity ako Priyanka Chopra, Victoria Beckhamová a Angelina Jolie sa povie, že sa zúčastňujú, zatiaľ čo A-listers ako Ellen DeGeneres sú verejne (ale žartovo) kričia, že nedostali pozvať.

Kým DeGeneres nebude v sobotu prítomný, existuje ďalšia rozpoznateľná tvár, ktorú môžeme potvrdiť, že bude v dave. Roztomilé mrchy“Trojan Bellisario (známy aj ako Spencer Hastings) dokázal dosiahnuť” in “s kráľovskou rodinou a je to pravdepodobne kvôli vlastnému manželstvu.

tk
Ida Mae Astute / ABC / Getty Images

Bellisario je ženatý s Patrickom J. Adamsom, ktorý hral na Markleovom obrazovom manžela obleky. To je pravda: A PLL hviezda a Markle majú pery uzamknuté rovnakým volem – hoci Markleov vzťah s Adamsom bol čisto profesionálny. 

Odišli dlhú cestu. Pozrite sa, ako Mike a Rachel rastú spoločne na úplne novom #Suits, zajtra v 9 / 8c na @USA_Network.

Príspevok zdieľaný suits_usa (@suits_usa)

Zdá sa, že budúce kráľovstvo pozvalo na svadbu veľa svojich bývalých hviezd, ako obleky hviezdy Gina Torres, Sarah Rafferty a Rick Hoffman všetci potvrdili, že budú v sobotu. 

Vzťahuje sa: Princ Harry je relatívna Will prejde Meghan Markle Down uličkou namiesto jej mamičky

Zdá sa, že Adams urobil to isté s niekoľkými príspevkami Instagram z Londýna, potvrdzujúc, že ​​je v skutočnosti vo Veľkej Británii Vo štvrtok zdieľa dve fotky z kráľovskej štandardu Anglicka, baru, ktorý je starší ako 900 rokov, kde Adams a Bellisario oslavovali 18. narodeniny priateľa. PLL hviezda tiež zdieľala fotografiu z taverny a vyhlásila, že je “rovnako ako Rokfort.”

Šťastné 18. narodeniny, @ clare.stephenson_ – ďakujeme, že ste nás odniesli do nášho nového obľúbeného baru.

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick Adams (@halfadams)

Patrick (kanadský): tento bar je o 500 rokov starší ako Shakespeare. Trojan (Američan): Som zomierajú to je ako Bradavice !!!! Clare (Brit) pracujem tu.

Príspevok, ktorý zdieľa Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Budeme sa pozerať na to, čo má zajtra do veľkého dňa. Ak je v reálnom živote niečo ako Spencer, môžeme očakávať, že niekoľko volánok alebo luky sa dostanú na svoje šaty.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 28

map