Táto rotujúca štetec na krásu rozstrihá vašu pokožku

Priznávam: nepoužívam nadácie, ktoré často (vo väčšine dní je to nejaký BB krém zmiešaný s hydratačnou látkou), a keď to urobím, často sa mi to skôr aplikuje prstami na rozdiel od make-upovej kefy. Ale keď V štýle Asistentka redaktorky Marianne Mychaskiwová sa pýtala, či som chcela vyskúšať štetku Doll 10 BlendSmart Rotating Beauty Brush ($ 60, qvc.com), moja vnútorná lenivá dievčina bola zaujatá. Makeup kefa, ktorá by pre mňa robila všetku aplikáciu? Prihlás ma.

SÚVISIACE: Aplikujte Makeup ako profesionál s týmito kartáčovými súpravami

Trvalo niekoľko pokusov zvládnuť túto techniku. Spočiatku som nasypal základ do ruky a do nej vŕtal kefou, ale jeho štetiny absorbovali celý make-up skôr, než sa dostal do mojej tváre (ktorá zanedbateľne zbytočne vyplatila veľa výrobkov). Po niekoľkých pokusoch som to stiahol: začal som tým, že som nanášal základy na všetky časti tváre bez toho, aby som si to prebral v mysli vojnového náteru – a potom som zapol kefku a rovnomerne ho prevrátil cez kožu asi minútu a pol (každý, kto prisahá svojim Clarisonicom, bude tento návrh oboznámený). Stál som späť a okamžite som bol spokojný s výsledkami. Moja koža vyzerala svieža a moje póry takmer neexistovali; jeden priateľ povedal, že to vyzeralo “airbrushed” a sans Instagram filter!

Aj keď by som rád povedal, že teraz budem prisahať make-upovými kefkami denne, lenivá dievča vo mne pravdepodobne bude pokračovať v každodennom výhre. Ale ja určite dám Doll 10 BlendSmart kefku zelené svetlo, keď sa chystáte na noc, alebo v tých dňoch, kedy moja pleť potrebuje niečo extra. Podobne ako zvýrazňovač alebo dobrá riasenka mi celkový pohľad vykopol. 

SÚVISIACE: Make-up kefy, ktoré potrebujete práve teraz a presne ako ich používať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 57

map