Táto vírusová kozmetická značka začína nadáciu ako riedidlo ako voda

Kanadská značka krásy The Ordinary je späť s ďalšou mimoriadnou nadáciou, a táto znie tak, ako je to zaručené, že si vyzdvihne svoj vlastný 25 000 zoznam čakateľov. A ak sa vám páčila ľahká štruktúra sérovej nadácie, ale túžba niečo, čo sa cíti ešte viac bez váhy, táto inovácia patrí vo vašom vlastníctve.

Uvoľnením v decembri sa nové zakladanie nadácie nazýva Akvarel, ale názov je nepresný, pretože značka hovorí, že technicky je základ tenší ako voda, čo je vlastne ťažké zabaliť našu myseľ okolo seba. Podľa oznámenia spoločnosti Instagram Deciem (rodičovská spoločnosť), je to bezfarebný bezfarebný odtieň na pokožku s prirodzenou povrchovou úpravou, hoci na internetovej stránke značky sa uvádza, že budú dostupné aj v matnej povrchovej úprave.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Napriek tomu, že na trhu je nespočetné ľahké, pekné základy na trhu, zdá sa, že inovácia Ordinára je bezprecedentná. Vodopád pigmentu vo videu Instagram je skutočným základom v akcii, takže naozaj sa zdá, že vzorec sa bude cítiť ako druhá koža a pravdepodobne zabudnete, že ste ju použili na prvom mieste.

Prišli akvarely. V decembri (rovnako ako sa budeme zotavovať z Čierneho piatku). A to je samozrejme veľmi zavádzajúce, pretože sú technicky tenšie ako voda. Všetci nám hovoria, že december je najhoršie, kedy začneme čokoľvek, čo je perfektné, pretože by sme mohli mať niekedy žiadne problémy so zásobami pri štarte ��. (Teraz komplikované otázky … a) čo sú? bezfarebný silikónový odtieň pokožky, ktorý vyzerá super prirodzene; b) koľko to bude stáť? Umm … Obozretný je napísaný na nich; c) ako ľahké budú? tekutiny použité vo videu sú všetky aktuálne akvarely; d) rozsah pokryje všetky tóny pleti? to je zrejmé … sme z Kanady) ❤️����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou ABNORMAL BEAUTY COMPANY (@deciem)

SPOJENÉ: 8 Pod Eye Concealers, ktoré vyhladia každú jemnú líniu a vrásky

A rovnako ako predchádzajúca nadácia začala, The Ordinary potvrdila, že budú k dispozícii s výrazne širokým rozsahom tónov pleti – pretože to by vždy malo byť – a budú veľmi dostupné.

Ak chcete získať odhad, predchádzajúce produkty šli iba za 7 dolárov za pop. Akvárium farba oficiálne robí svoj debut v decembri, takže sa uistite, že budete mať hodinky pre viac informácií o nevyhnuteľných čakacích zoznamoch.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map