Táto značka z rúk sa vráti k úľave hurikánu veľkou cestou

Po tom, ako sme videli hromadné zničenie spôsobené hurikánom Máriou, je ľahké sa cítiť bezmocné. Búrka zanechala vraky, ktoré nemali nič iné ako katastrofálne, toľko ľudí bolo ovplyvnených, aj keď poskytlo mierny záblesk nádeje, svet sa zhromaždil, aby pomohol. Beyoncé vydala pieseň, ktorá daruje výnosy do Portoriku a ďalších postihnutých Karibských ostrovov. Pitbull používa svoj privátny prúd, aby priviedol pacientov s rakovinou do americkej pevniny na chemoterapiu. Jay-Z a Fat Joe spustili misiu Tidal X, ktorá dodávala dodávky prostredníctvom nákladného lietadla do Puerto Rico, a Cardi B sa dostal aj na hnutie. 

Teraz je kozmetický priemysel zapojený. Sassy Lips, značka za vašou obľúbenou farebnou kvitnúcou kvetinou rúž, dáva späť hurikánovej úľave pri každom nákupe začína práve teraz až do 20. októbra.

VIDEO: Jennifer Lopez konečne nadviaže kontakt so všetkými svojimi členmi rodiny v Puerto Rico

SPOJENÉ: 5 spôsobov, ako pomôcť obetiam hurikánu Maria v Portoriku

Pre každú predanú položku, na webovej stránke sassylips.us, bude 30% smerovať k organizácii Global Giving, ktorej cieľom je poskytnúť úľavu Portoriku prostredníctvom potravín, čistej vody, paliva a hygienických výrobkov medzi mnohými ďalšími potrebami. Spoločnosť Global Giving dúfa, že poskytne aj dlhodobé riešenia pre Portoriko a postihnuté oblasti Karibiku. Spoločnosť Sassy Lips bude darovať príjmy priamo organizácii. 

Transformačná sila rúže je skutočnou záležitosťou a skutočnosť, že váš obľúbený odtieň môže pomôcť obnoviť škody, je naozaj krásna vec. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map