Táto značka značky Luxe je Khloé Kardashian’s Absolute Favorite

Samozrejme, Khloé Kardashian verí v lásku na prvé svetlo. Aby sme to objasnili, hovoríme o sviečkach a tam je jedna značka, konkrétne skutočná hviezda sa trochu oddávala: Voluspa.

Luxusná vôňová značka je už dávno v domácnostiach Kardashianského klanu-matriarchu Kris Jenner povedala, koľko sa s ňou radí po dlhom dni, a značka dokonca navrhla vlastné sviečky pre extravagantnú svadbu Kim Kardashianu 2011, ktorú dostal Kris Humphries. Khloéovu vôňu voľby, však? Grande Maison Candle vo francúzskom Bourbon Vanille (nižšie), útulný zmes francúzskej bourbon vanilky. V skutočnosti ju miluje toľko, že ju nedávno vypálila na knôtik (jej krmivo Instagram slúži ako dôkaz), čo nie je žiadny malý výkon, pretože sa môže pochváliť pôsobivou horúčavou viac ako 100 hodín.

Khloe Kardashian
Zdvorilosť

NAKUPUJ TERAZ

Ak by to záležalo na nás, držali sme sa na kontajneri a použili sme ho ako vázu neskôr alebo dokonca ako šikovný skladovací priestor pre naše nástroje na krásu. Ste pripravený dať mu príchuť? Získajte obľúbenú vôňu hviezdy v spoločnosti Nordstrom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 54 =

map