Taylor Lautner hovorí o tom, že Taylor Swift a potvrdzuje, že napísala o ňom pieseň

Zdá sa, že len včera, že Taylor Lautner a Taylor Swift boli v roku 2009 najviac hovoril o hollywoodskom páre a takmer sedem rokov po tom, čo slávne duo ukončilo svoj vzťah, konečne dostávame nejaké odpovede na to, čo sa stalo.

Fanúšikovia už niekoľko rokov špekulovali o piesne “Späť na december” z albumu Swift 2010 Hovor teraz bolo o Lautnerovi – pár sa rozpadol len niekoľko mesiacov predtým, než bol prepustený po tom, ako zapálil romantiku na sérii filmu Valentín– a teraz máme potvrdenie od súmrak hviezda sám. Lautner sa posadil s jeho Scream Queens co-stars Lea Michele a John Stamos dnes robiť Facebook Live video, a tému sa rýchlo zmenil na minulé vzťahy.

“Vy ste od Taylora Swifta, pamätám si to,” hovorí Michele Lautnerovi. Herec reaguje úsmevom a hovorí, že o tom nechce hovoriť. Avšak, prvý veselí hviezda ho tlačí na túto tému. “Nepovedala o tebe pieseň?” spýta sa speváčka-herečka. “Myslím, že je to niečo o sveter a klobúku, však?” Michele pokračuje v hádke, keď odhaduje melódiu. “Je to ako v klobúku v decembri,” spýtala sa predtým, než Lautner nakoniec odpovedal. “Nazýva sa to” Späť na december, “hovorí.

SÚVISIACE: Taylor Lautner sa pripojí k Instagramu, ponúka Taylor Swift’s Phone Number

Sledujte vyššie uvedený klip, aby ste videli, že všetko klesne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 + = 39

map