Taylor Swift debutuje so svojim veselým Halloween kostýmom

Aj keď Taylor Swift je takmer tak známy svojim dokonalým après-ako je to pre svoje hlasové a skladateľské schopnosti, spevák sa nebojí trochu divoko so svojim šatníkom. Prípad v piatok: Piatok ráno, Swift debutoval giggle-indukujúce Halloween kostým počas jej objavenie na Elvis Duran je “The Morning Show” na rádiu Z100. Speváčka “Welcome to New York” a novo nakrájaný N.Y.C. Vitajte veľvyslanec pre cestovný ruch, ktorý sa objavil v štúdiách Z100 v Manhattane v kožušinovom jednorožeckom kostýme s hrudníkom na krku a krídlami na chrbte. “Preto, miláčik, som nočná mora oblečená ako PEGACORN. # HappyHalloween!” Swift vykresľovala vlastnú fotografiu Instagram v jej slávnostnom zozname, prepínala texty z najnovšieho singelového formulára 1989 album, “Blank Space”.

FOTOGRAFIE: 57 dôvodov, prečo je Taylor Swift Street Street Pro

Swift sa pripojí k speváčke Katy Perryovej, ktorá sa obliekla ako Hot Cheeto na večierku v štvrtok Los Angeles v štvrtok, v tom, čo sa zdá byť novým trendom All Hallows ‘Eve: nosiť kostýmy, ktoré sa opierajú skôr o smiešne, než o strašidelné alebo sexy. A musíme povedať, určite dúfame, že tento trend bude ten, ktorý sa bude držať!

FOTKY: Naše najobľúbenejšie Halloweenové kostýmy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 19

map