Taylor Swift je plný pôžitok v inom atletickom oblečení

Taylor Swift opäť dokázala, že je kráľovnou athleisure, tentoraz vystúpila v N.Y.C. v Alo ‘Coast’ oka-panel leggings (94 dolárov, nordstrom.com), čierna nádrž vrchol a jasne žlté tenisky. Spievajúci spevák “Shake It Off” s malou čiernou krížovou telieskou, minimalistickou make-up a zrkadlovými červenými okuliarmi, s krátkymi blond vlasmi v prirodzenom výbuchu.

Country stará popová hviezda sa vrátila do New Yorku po letných cestách s priateľom Tomom Hiddlestonom do Austrálie a na chvíľku strávenú v jej domoch v Los Angeles a Rhode Island. A zdá sa, že sa vrátila aj k sardiologickému druhu: neskoro Taylor športovala svoj starý dievčenský štýl, s množstvom plodín a sukní a dokonca aj vlasy v prirodzene kudrnatom stave.

Taylor sa v nedávnej minulosti venovala nielen jej plánu nezúčastniť sa na MTV VMAs, ale aj jej filantropické úsilie pomôcť obetiam záplav v Louisiane s donáškou 50 000 dolárov potravinových bánk a darom 1 milión dolárov na podporu úsilia o pomoc.

SÚVISIACE S DANOU: Taylor Swift je najvyššia placená celebrita v roku 2016 (o množstvo)

Čo bude ďalšia filantropická hviezda vystupovať? Ďalšie plody a sukňa? Viac vrcholov plodín a legíny? Možnosti sú nekonečné!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − 45 =

map