Taylor Swift má najsladšie posolstvo pre svojich fanúšikov o jej narodeninách

Bolo to úžasný rok pre Taylora Swifta a ona poďakuje svojim verným fanúšikom, keď oslavuje svoje 28. narodeniny. Spievajúci spevák “Pozrite sa, čo si ma urobil” odišiel do Instagramu, aby zdieľal odkaz pre každého, kto si ju prial na svoj špeciálny deň. 

“Milujem ťa chlapcov toľko, bola to fotografia @ paul_sidoti, ktorá sa pred niekoľkými dňami uskutočnila na @capitalofficial Jingle Bell Ball v Londýne,” napísala spolu s fotografiou svojich vystúpení na javisku. “Nemohla som si požiadať o lepší rok, všetko ďakujem za to, že vďaka všetkým prianiam k narodeninám Nemôžem sa dočkať, kým bude 28, ako sa pozrieme na turné : Smile:

Milujem ťa tak moc. Toto bola fotografia @ paul_sidoti, ktorá sa uskutočnila pred pár dňami v Londýne @capitalofficial Jingle Bell Ball v Londýne. Nemohla som požiadať o lepší rok, vďaka vám. Ďakujeme za všetky priania k narodeninám. Nemôžem sa dočkať, kým bude 28. Uvidíme sa na turné ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Taylor Swift (@taylorswift)

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Taylor Swift predviedol svoju reputáciu s epickým novým videom

Jeden z najlepších správ o narodeninách, ktoré dostal Taylor dnes? Sladká hold od jej BFF Selena Gomez. Ona uverejnila video spolu so správou, a to bude taviť vaše srdce. 

“Som rád, že ste sa narodili, píšete všetky myšlienky, niektoré nie sú schopné vyjadriť sa (ME!) Ďakujem vám, že ste dali tomuto svetu hlas, ktorý je autentický a inšpirujúci. je .. je divoký, odvážny a divoký so svetlom, som rád, že to chrániš, milujem ťa @taylorswift. ” awww.

Happy Birthday, Taylor!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 86 =

map