Taylor Swift nastúpi s Mirandou Lambertovou počas turné v roku 1989

Z modelov na hráčov NBA nie je veľa celebrít, ktoré sa na ňu nedostali na pódium 1989 tour. Ale speváčka “Bad Blood” sa nám podarilo prekvapiť počas svojej najnovšej zastávky v meste Greensboro v Severnej Karolíne tým, že nasmerovala korene svojej krajiny do portálu Miranda Lamberta.

V stredu v noci obe dievčatá otriasli javiskom koordinácie čierneho vzhľadu, ktorý bol rovnako nervózny ako ich hlúpe duet. Fanúšikovia boli extázní, aby videli, ako obe krajiny hviezdy z Lamberta hit “Little Red Wagon” spoločne a prekvapivý výkon bol naplnený množstvom hip-triasol a ruky-mávanie pohyby, ktoré davu ísť divoký.

SÚVISIACE: Taylor Swift vyčistí zoznam pre “Make Your Life more Awesome”

Spoločnosť Swift dokonca zdieľa niekoľko klipov z epickej noci na svojom Instagram, len ak niektorí jej priaznivci vynechali špeciálny vzhľad. Prejdite nadol a uvidíte viac a uistite sa, že kliknete na odkaz v hornej časti pre našu galériu naplnenú viac ako 70 hosťami z turné T. Swift.

NEMÔŽETE JE V JAZYKU ČERVENÉHO VOZU @ AMANDANDALAMERT

Video, ktoré poslal Taylor Swift (@taylorswift)

Oooooh Ahhhhhhh @mirandalambert

Video, ktoré poslal Taylor Swift (@taylorswift)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 + = 64

map