Taylor Swift odhalí jej úplne nové blond vlasy na Instagram

Hovorí sa, že blondínky majú viac zábavy a Taylor Swift vezme túto starú mantru do nových extrémov. Superstar sa dnes dostala do spoločnosti Instagram, aby predviedla svoje úplne nové vyblednuté zámky a vyzerá dobrý.

“BLEACHELLA” Swift jednoducho označil chybu, naznačujúc, že ​​sa chystá na víkend do Coachelly. A to by nebolo prekvapením, pretože priateľka speváka Calvin Harris má v nedeľu vystúpiť na každoročnom hudobnom festivale. V “gramme” spevák “New Romantics” nosí čierne sako zdobené blesky, elegantné slnečné lúče od Polaroidu (65 dolárov, solsticesunglasses.com) a podpisom jasne červeného pera – všetko, čo dokonale dopĺňa jej nové. Vyzerá to, že je viac ako pripravená predviesť svoje pramene v púšti počas nasledujúcich troch dní.

BLEACHELLA ⚡️

Fotografie, ktorú vyslal Taylor Swift (@taylorswift)

Súvisiace články: Taylor Swift a Calvin Harris Pozrite sa tak v láske na Date Night

Hoci Swift experimentoval s mnohými rozdielmi v štýle a štýloch v priebehu rokov, toto znamenalo prvýkrát, kedy krása urobila zásadnú zmenu farby vlasov. A musíme povedať, že sme na palube.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 31

map