Taylor Swift prekvapí fanúšikov počas rituálneho výkupu albumov do cieľa

Po predaji jedného milióna kópií svojho albumu povesť za štyri dni, bola Taylor Swift pripravená poslať lásku svojim fanúšikom, keď prekvapila nakupujúcich na Tennessee Target v utorok.

Začať sériou príbehov Instagram, dokumentujúc jej nákupy v neskorých večerných hodinách, hitmaker “Pozrite sa, čo si ma urobil”, ktorý obliekol jej podpisom červený pery a posadil vedľa svojej mačky, pripomenul divákom jej rituál albumu, keď sa pripravovala hlava do supermarketu.

TK
Taylor Swift / Instagram

“Máme vždy tradíciu, že sa vydáme na Targeta, aby sme si kúpili album, a pojedeme do nejakého časopisu.” Pôjdeme do Targeta, “rozrušená popová hviezda sa podelila predtým, než sa vydala na maloobchodný gigant, jej spätných spevákov a tanečníkov v tahu.

Nenávratní fanúšikovia dostali prekvapenie zo života, keď 27-ročná speváčka vystúpila s Swifties všetkých vekových kategórií.

TK
Taylor Swift / Instagram
TK
Taylor Swift / Instagram
TK
Taylor Swift / Instagram
TK
Taylor Swift / Instagram

“Nádherná” hviezda nie je cudzinec, aby uprednostňovala raz s jej fanúšikmi a sme si istí, že uvidíme oveľa viac prekvapenia, ktoré Tay Tay pozerá po celej krajine ako jej severoamerická noha povesť turné začína v máji. 

Nechajte to Taylorovi, aby sa splnili sny fanúšikov, jeden Cieľový beh naraz. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 90

map