Taylor Swift prináša Jimmymu Fallonovi na slzy s pohyblivým výkonom na show tonight

V pondelok večer sa Jimmy Fallon emočne vrátil Dnešná show po týždňovej prestávke z jeho nočného slotu po tom, ako jeho matka Gloria prešla, a Taylor Swift tam bol, aby urobil ťažký čas trochu sladší s pohyblivým vydaním “nového roka”.

Hot z jej úspechu SNL predstavenia “Volajte to, čo chcete” a “… Pripravené na to” cez víkend, popová hviezda prekvapila komika s jej miešajúcou baladou na klavíri. 

27-ročná speváčka, oblečená do kovovej mikiny pre jej blízky, sa podelila o dychtivý okamih so slzotvorným hostiteľským vystúpením, keď sa objali a ona ho poklepala na chrbát.

Texty, že “trikrát si zdvihnúť ruku do zadnej časti kabíny”, zjavne postihli Fallon, ktorý si spomenul špeciálny signál svojho neskorého matky, aby ukázal svoju lásku. “Keď sme boli malí, moja mama by nás chodila do tohto obchodu, ja a moja sestra, a ona by mi trikrát stlačila ruku a povedala:” Milujem ťa “a ja by som sa vrátila späť,” milujem ťa taky, “spomenul si.

SÚVISIACE: Taylor Swift prináša dve Killer výkony na SNL prvýkrát za 8 rokov

Po hold Tay Tay, producent Mike DiCenzo sa na Twitteri dostal na hrdinu, že jej vokálom ponúkal v priebehu neohláseného vystúpenia.

“[Taylor] nebolo naplánované na dnešnú show,” napísal. “Chceli sme však niečo špeciálne pre túto prvú show, a preto sme ju požiadali o úplný rozmar, pretože to bolo v meste SNL. Povedala áno s nulovým zaváhaním. “

Konečne povedal: “Toto objatie medzi Jimmym a Taylorom po pieseň bolo 100% skutočné emócie. Čokoľvek si myslíte o Taylorovej, urobila pre Jimmyho a našu show niečo krásne a sme vždy vďační.”

Sledujte plný výkon spoločnosti Swift uvedený vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map