Taylor Swift získal teplé privítanie z Veľkej Veľkej Dane po jej tropickej dovolenke

Vrátila sa k realite pre Taylor Swift. Po idylickej tropickej dovolenke so svojím priateľom z jedného roka sa Calvin Harris, speváčka “Wildest Dreams”, vrátila domov a nikto ju nevidí ako tento pes.

Spoločnosť Swift sa včera večer zúčastnila svojho účtovníctva Instagram, aby mohla zdieľať videoklip Veľkej Dane, ktorá sa napriek svojej veľkosti snaží nadšene sedieť na klíne, keď uvoľní na gauči. “Ďakujem ďakujem za Objavenie,” spomínala krásne rozkošné video (nižšie). Bohužiaľ, pes nikdy nenašiel pohodlné miesto na maznanie s Swiftom, ale dokázal sa dostať do niekoľkých psíkov.

Ďakujem ďakujem za objatie

Video, ktoré poslal Taylor Swift (@taylorswift)

SÚVISIACE: Taylor Swift a Karlie Kloss je spoločné gymnastické zasadnutie dáva nám hlavné #Fitspo

Je zrejmé, že Swift netrpí dovolenkovými bluesmi – ťažkým výkonom, keďže ona a Harrisove fotografie Instagram z ich úteku nielen obsahovali nádherné zábery scenérie, ale aj nejaké dvojité klepanie hodné PDA fotografie. Pokračujte v čítaní, aby ste si pozreli pár našich obľúbených z dovolenkových gramov.

Ten čas, keď sme nakoniec absolvovali dovolenku. @Calvin Harris

Video, ktoré poslal Taylor Swift (@taylorswift)

❤️

Fotografie, ktorú vyslal Taylor Swift (@taylorswift)

��

Fotografie, ktorú vyslal Taylor Swift (@taylorswift)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 80

map