#TBT: Elizabeth Hurley odhalí, či už jej Rock Herconic Versace Safety Pin šaty teraz

Je to už 21 rokov, čo Elizabeth Hurley odstupňované v nej dnes kultovej Versace zatvárací špendlík šaty, ale herečka nikdy určený pre škandalózne vzhľad, aby sa stal taký problém, keď išiel do premiéry Štyri svadby a pohreb, jej potomka Hugha Granta v máji 1994. 

“Mal som 20 rokov a to bola len jedna z tých podivných nehôd,” povedal Hurley V štýle na živo-prezeranie strany Royals sezóny finále v nedeľu večer. “Je to neuveriteľné, že ľudia stále hovoria o tom šatách – ale myslím, že to bolo úžasné.”

Takže, ak by mala Hurley dneska odkryť odhalujúce šaty, mala by šancu? “Možno – musím to skúsiť a pozrieť sa do zrkadla a potom urobiť tri šesťdesiat,” povedala. Ale hlbšie si to Hurley myslel. “Možno by to boli pre mňa príliš krátke vystrihnutia, takže neviem, pravdepodobne nie!”

SÚVISIACE: Elizabeth Hurley nosil šaty s nekonečným vlakom na BCRF Hot Pink Party

Aj keď Hurley môže váhavo vystúpiť v podobnom štýle, má stále jemné miesto pre pozornosť. “Vtedy to bolo krásne,” povedala. “Slúžil svojmu účelu.” A ona je nadšená, že ďalšia hviezda trošku pokorila tie isté odvážne šaty (nižšie). “Keď to Lady Gaga nosila v roku 2012, vyzerala skvele,” povedal Hurley. Zostaneme naladení, aby sme videli, kto ju z archívov rozbije.

dáma Gaga heads to her concert in Milan
Splash News

FOTOGRAFIE: Elizabeth Hurleyová Channel Queen Elizabeth za jej úlohu v Royals?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 + = 60

map