#TBT Fashion: Nakupujte oblečenie inšpirované Beyonce je “Crazy in Love” hudobné video

Videli ste jej v omráčení v roku 2015 Met Gala v priesvitných šatách a vysokom poníku, ale v roku 2003 Beyoncé práve vydala svoj prvý singel “Crazy in Love”, ktorý začal svojím sólovým kariérom a stal sa kráľovnou Beyovou, o ktorej vieme a láska dnes.

Po sledovaní hudobného videa (na opakovanie) sa stáva čoraz jasnejšie, že jej divoké pohyby, očarujúce vokály a odvážne módne voľby boli od začiatku silné. Prípadová vec: jej zaujala trend vo videu – pulzujúca bombardérka a luxusné nohavice. Tvárou v tvár hudobnému vyznamenaniu sme sa inšpirovali a vytvorili jej vzhľad moderným spinom. Pozrite sa na naše vzatie a následne prevezmete hudobné video nižšie.

#TBT Beyonce
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Amazonská baseballová čiapka, 3 doláre; amazon.com. Rastaclat x Snoop Lion náramok, 30 dolárov; flymode.com. MSGM bomber bunda, 726 dolárov; matchesfashion.com. J. Crew kalhoty, 130 dolárov; net-a-porter.com. Loeffler Randall teniska, $ 295; nordstrom.com.

SÚVISIACE: Inšpirovaný Jennifer Lopez’s 2001 “Love Do not Cost a Thing” Hudobné Video

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − 15 =

map