#TBT Fashion: Nakupujte oblečenie Inšpirované Christine Aguilera z roku 1999 “Genie v fľaši” Hudobné video

Vitajte v našej verzii #ThrowbackThursday, v ktorej vykopáme ikonické hudobné videá a nakupujeme nezabudnuteľný vzhľad. Pripravte sa na voskovanie nostalgické s módnou flashback. 

pred Hlas, predtým, ako vyhral Grammy, a predtým, než dostala “Dirrty”, speváčka Christina Aguilera začala svoju kariéru ako mladý dospievajúci dospievajúci s jej hitom “Genie v fľaši” z roku 1999. A aj keď by sme nikdy neboli schopní otočiť boky ako ona, aspoň môžeme znovu vytvoriť jej okrajovú top-a-oranžovú kombi. Obrazový vzhľad sme aktualizovali moderným spôsobom, ktorý je možné nosiť, s elegantnými nohavičkami, štruktúrovanou plodinou a okrúhlym náhrdelníkom. Pozrite sa na našu verziu a prevezmite originál v hudobnom videu nižšie.

SÚVISIACE: Sledujte, ako Christina Aguilera prezradí jej slávnu SATC dojem

Genie in a Bottle
Zdvorilosť

Nakupujte kusy, vpravo hore vpravo: Alice + Olivia top, 247 dolárov; mytheresa.com. Marni náhrdelník, 560 dolárov; luisaviaroma.com. Topánky Topshop, 35 dolárov; nordstrom.com. Jaeger nohavice, 149 dolárov; houseoffraser.co.uk.

SÚVISIACE: Trendy 90. rokov, ktoré sa vrátili

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − 75 =

map