Tehotná Candice Swanepoel vyžaruje v červenej Polka-Dot Bikini

Candice Swanepoel nedovolí, aby jej tehotenstvo zabránilo kývaniu bikín. Anjelka Victoria’s Secret, ktorá očakáva svoje druhé dieťa so snúbencom Hermannom Nicolim, vyzerala žiarivo v dvojdielnych plavkách a zároveň relaxovala v Brazílii.

Swanepoel vystúpil v utorok v Marysia červenej a bielej polka-dot bikiny s vyrezávaním detaily ($ 140, net-a-porter.com). Očakávaná matka spávala odvážny plavky s bielymi vysoko rozrezanými nohavičkami, ktoré boli niekoľkokrát prevrátené, aby preukázali rastúce dieťa. Vylekala si vzhľad s plochými sandálmi a bielymi okuliarmi na okuliare s mačacím okom a zároveň si užívala relaxačnú dovolenku.

Candice Swanepoel
GADE / Backgrid

Spolu s Instagromom Swanepoel zdieľala fotografiu sama na sebe rovnako odvážne bikiny, ale tentokrát to bola obrovská mama, keďže sme si nemohli odobrať svoje oči od svojho rozkošného syna. 1-rok-starý Anacã kradne show, keď dáva Swanepoel potichu na tvári a spočíva na jej bedra v bazéne. “Prvý bozk roku 2018,” napísala v titulku.

Prvý bozk z roku 2018 ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Swanepoel (@angelcandices)

Chceme, aby to najlepšie pre túto rozkošnú rodinu v novom roku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 88

map