Tehotná Chrissy Teigen Shields Jej dieťa narazí na Sequined Armor na Grammy

Tehotná Chrissy Teigen sprevádzala svojho manžela Johna Legenda k 2018 Grammy v New Yorku v Madison Square Garden v nedeľu večer v tom, čo by mohlo byť jej najdramatickejší pohľad na materstvo.

Chrissy Tiegan, John Legend
Mike Coppola / FilmMagic

Očakávajúca mama si zakrývala dieťa v plnom parochni Yanina Couture šaty s kompletným detailom okolo hrude, kovový pás okolo pasu, ružové detaily okolo bokov a výrazné rozjasnené rukávy. Teigen vybavené strižnými stiletými sandálmi, náušnicami a obdĺžnikovou spojkou. Moment, ktorý má byť v štýle láma v jemných vlnách a dokončil vzhľad s jej podpisom nahá pery.

Chrissy Teigen, John Legend
Steve Granitz / WireImage

Pár urobil spoločný rozhovor na červenom koberci a povedal Ryanovi Seacrestovi o tom, že čaká na dieťa číslo 2, vrátane toho nešťastného dňa, keď Teigen kráčal do vlastnej kúpeľne, aby zistil, že toaleta bola odstránená.

“Zľakla som sa tak silne, že som sa naštvaná po sebe. Bolo mi to samozrejme, samozrejme, že sa mi to stane, “žartovala.

FOTOGRAFIE: Pozrite si všetky celebrity vyzerá z 2018 Grammy Red Carpet

Našťastie, očakávaná mama mala na druhý deň jej toaletu nahradila (a upgradovala) a mala príležitosť na to, aby si to povedala. Zatiaľ čo Teigen Tweeted celú trapnú utrpenie, povedala E! že je teraz opatrnejšia, pokiaľ ide o to, čo zdieľa so sociálnymi médiami.

“Dostal som oveľa viac problémov, takže teraz som dobrý,” povedala. “Je to múdre,” zareagovala Legenda. “Ona vie, čo vysiela.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 29 = 36

map