Tehotná Chrissy Teigen ukazuje niektoré vážne nohy, zatiaľ čo von s John Legend

Nikto nechodí v noci ako Chrissy Teigen a John Legend. Očakávaní rodičia vystúpili v N.Y.C. v stredu večer, keď hľadám glam ako vždy v koordinácii neutrálnych.

Teigen, ktorá odhalila svoje druhé tehotenstvo tesne pred dňom vďakyvzdania, mala na sebe voľné kolenné šortky. Knoflíky sa rozbehli po strane odevu a 32-ročná žena zanechala niekoľko zmien, čo odhalilo jej stehno. Modelová hviezda a hviezda sociálnych médií spárovala šaty s hustým čiernym pásom okolo pasu, zodpovedajúcim kabátom a spojkou a pásikovými čiernymi patentovanými koženými gucci sandálmi. (Chrissy, v stredu bolo 20 stupňov v New Yorku)

Matka jedného (čoskoro dvaja) nosila svoje medové stuhy a spätne oddeľovala niekoľko tvárových vlákien na oboch stranách a jej odvážne rany nechali na čelo. Dopĺňala modulový súbor a “robiť s nadmerne veľkými náušnicami.

Na boku Chrissyho stála legenda, oblečená v čiernych nohaviciach, zamatové tenisky, šatka so štipľavou farbou a plyšová kabát

Chrissy Teigen John Legend
Splash News

Pokiaľ ide o koordináciu, John a Chrissy nemajú jasnú rovnosť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map