Tehotná Kate Hudson vytiahne Kim Kardashian v kožušinových šatách

Počas celej svojej tehotenstva v severozápadnom roku 2013 sa Kim Kardashian nebola obávať predviesť svoje rastúce krivky.

Nosenie otáčania priľnavých šiat a tvarového obleku oddeľuje v odtieňoch bielej s dôverou, mama troch novo definovaných materských štýlov, ktoré dosiahli svoj vrchol na Met Gala.

Kim Kardashian
Larry Busacca / Getty Images

Ku koncu svojho tehotenstva Kardashian vystúpil s manželom, Kanye Westovou, na prvý pondelok v máji vo vlastných kvetinových šatách Givenchy, ktoré ju objali. Spojila odvážne číslo so zodpovedajúcimi rukavicami a sandálmi s vysokou podpätkou. O päť rokov neskôr a zdánlivo vzkriesený ikonický súbor červený koberec inou slávnou tvárou. 

V sobotu, počas panelu na Popsugar Play / Ground, Kate Hudson, ktorá je tehotná s jej prvým dieťaťom s priateľom, Danny Fujikawa, mala na sebe podobné kožušinové šaty, ktoré dali jej náraz na plné zobrazenie.

kate Hudson
Cindy Ord / Getty Images

Napriek tomu, že oba outfity sú nápadne podobné, všimli sme si niekoľko jemných rozdielov. Kim’s O.G. šaty udržiavali hlbokú farebnú paletu s ružovým popom, zatiaľ čo Hudson sa rozhodol pre jasný dieťa modrý odtieň. A skôr ako rukavice, verzia herečky mala čiastočné ručné pokrytie, ktoré jej umožňovalo uvoľňovať prsty.

Kate pristúpila k priľnavému kvetinovému náramku so zodpovedajúcimi modrými podpätkami, diamantovým náramkom na uteráky KatKim a diamantovými a reťazovými náušnicami Sophie Ratner, ktoré boli zvýraznené jej “slicked-back”.

Zatiaľ čo toto bude jej prvé dieťa – dievča – s Fujikawou, Hudson je už mama dvoch chlapcov, Bingham Hawn, 6 a Ryder Russell, 14. V súčasnej dobe prevyšuje počet mužov, Hudson “očakáva, že bude mať ženskú energiu” podľa ľudia.

Nemôžeme čakať na stretnutie s Kateovou dievčatko už za pár krátkych mesiacov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map