Tehotná Kate Middleton a Nórska Mette-Marit vyzerajú ako sestry princeznej Disney

Nie je jasné, či Kate Middleton je veľa speváčky, ale urobila svoj najlepší štýl dojem z princeznej Disney v najnovšom módnom súbore. Kráľovná je na prehliadke Škandinávie spolu s princom Williamom a na začiatok 3. deň vhodne odovzdala kráľovnú Elsu z zmrazený.

Najlepšia časť? Nórsko ponúkla svoju vlastnú “princeznú Annu”, aby ju doplnila. Middleton nosila Elsa-modrý Catherine Walker & Co kabát cez materské šaty Seraphine s veľkosťou 255 dolárov, aby sa stretla s princeznou Mette-Maritom, ktorá mala na sebe kultúru purpurových farieb a farieb námorníctva, ktoré sa často spájali s milovanou Disneyovou filmovou Annou.

TK
Samir Hussein / WireImage

zatiaľ čo zmrazenýKráľovstvo Arendelle nemusí byť miestom skutočného života, film použil referencie z Nórska a Škandinávie, takže je naozaj divu, že obaja kráľovia nám dávajú Disneyho hodný moment.

TK
Chris Jackson / Getty

Okrem stretnutia s jej princeznou náprotivkom sa Middleton a princ William stretli aj s princom Haakonom, keď sa v Oslo zasadili vo štvrtok ráno.

SÚVISIACE: Čo Kate Middleton a Meghan Markle premýšľajte o seba za zatvorenými dverami

kate Middleton Sweden Dress
Getty Images

Middleton spároval modrý kabát a krajkové šaty s párom jednoduchých čiernych topánok s hrubým pätou a striebornými náušnicami, zatiaľ čo William držal veci jednoduché v tmavom kabáti a vínovom sveter.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 57 = 59

map