Tehotná Kate Middleton pokračuje v jej šikovnom pruhu v Scarlet Number

Kate Middleton naďalej osviežuje strašidelný Londýn s množstvom štýlových kabátov v rušnej farebnej palete.

Deň po recyklácii horkej fuchsijskej bundy v Coventry vystúpila vévodkyňa z Cambridge v ďalšej oko-úchvatnej zimnej sponky na pripomenutie otvorenia nemocnice Great Ormond Street v stredu. 

Šarlátový Boden peacoat (330 dolárov, bodenusa.com) tesne objal Middletonov rastúcu dievčenskú roztrúsenosť a ponúkol pohľad na ňu ťavé šaty. Úžasné ruffles a šikovný rad gombíkov dodávajú dostatok očarujúcej sako, aby sa sako stalo okamžitou klasikou. 

kate Middleton Red Coat LEAD
John Stillwell – PA Obrázky / Getty

Chváliť zimné chladné punčochy, očakávaná hviezda vykrútila nohy s pármi čiernych semišových čerpadiel, ktoré si vybavila so zodpovedajúcou spojkou a elegantnými náušnicami.

Mama dvoch sa stretla s pacientmi a ich rodinami v Dettalovom stredisku Mittal v stredisku a nadaná medvedíka bola jednou mladou dievčinou Ava.

Keďže Kate v tejto zime nesie svoje kráľovské povinnosti, očakávajú, že získajú ešte šikovný kabát od stále štýlovej mamičky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 4 =

map