Tehotná Kirsten Dunst drží to bežné v romantickom oblečení Maxi

Tehotná Kirsten Dunst ju udržuje v neporiadku. Mama, ktorá sa údajne očakáva, že jej prvé dieťa s jej snoubenkou, bývalou piatkovou večernou hviezdou Jessie Plemonsovou, vystúpilo dnes v romantickom pastelovom vzhľade, ktorý zdôraznil jej rastúci náraz.

Na jej výlet, herečka roztrhla plytké bez rukávov vytlačené maxi šaty, ktoré obsahovali ruch po vrchu a popraskané popruhy. Jemné tlačené vzory dokonale prechádzali svojimi žltými sandálmi s nízkym podpätkom. Svoju vzhľad doplnkovala s tmavými slnečnými okuliarmi a červeným náhrdelníkom. 

Maminka si nechala vlasy a make-up jednoduché a mala blondínky v voľnom zvlnenom štýle.

Kirsten Dunst Pregnant
TheImageDirect.com

Súvisiace články: Tehotná Kirsten Dunst zakrýva svoju viditeľnú drobnú dieťa v pohodlnom kombinéze

Zatiaľ čo Dunst výslovne nehovoril, že je tehotná priamo, jej posledná kampaň na kolekciu Rodarteho v roku 2018 bola skoro všetko potvrdenie, ktoré by niekto mohol niekedy potrebovať. Vo výstrele sa zdvihla dieťa do jedného, ​​no dvoch rozdielnych vzhľadov – najprv v nádherných ružových kvetinových šatách a neskôr v béžovej farbe, ktorá sa zhodovala s lukom väčšieho ako života.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 77 =

map