Tehotná Mila Kunis nesie žiadnu bežnú LBD na Bad Moms Premiere

Mila Kunis môže hviezdiť v nadchádzajúcom filme s názvom Bad Moms ale čoskoro rodičom dvoch robí materstvo oh-tak-dobrý.

Krásna brunetka priniesla vážne vlny tým, že zdôraznila svoje rastúce dievčatko v podobe fit LBD utorok večer na Zlej mamičkaako prvú červenú koberec, odkedy oznámila, že očakáva svoje druhé dieťa so svojím manželom Ashtonom Kutcherom. Všetky oči boli na Kunisovom bradavickom bruchu, ktorý sa odborne obliekla v šatách bez ramienok na čiernom Atelier Versace s trendovým vysoko-dolným okrajom. Kruhovité vzorky červenej a modrej vzorkovanej tkaniny cez bielizeň a modré akcenty na sukni priniesli nejaké škvrny farby na čierny kus.

SÚVISIACE VIDEA: Mila Kunisova zmena sa pozerá cez roky

To ’70s Show alum zakončila svoj elegantný materinský súbor s jednoduchými náušnicami Irene Neuwirth a dvojicou bledo-ružového zabaleného členku Atelier Versace stilettos s červeným detailom a ukázala svoju očakávanú matku žiariacu tým, že jej tmavé pramene vrátila späť do elegantného konca a experimentovala s modro- tónovaný dymový očný tieň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 57

map