Tehotná Miranda Kerr sa zaoberá s fanúšikmi v bielej minidress

Nie je odpočinok pre unavený – alebo pre tehotnú – keď si Miranda Kerrová.

Modelka a šéf krásy Kora Organics sa v nedeľu objavili na Sephora v štáte Santa Monica, Kalifornia. Vyzerajú radiantne v bielej minisérii v empíroch v páse.

Kerr, ktorý sa oženil s zakladateľom spoločnosti Snapchat Evan Spiegel v máji minulého roka, nedávno oznámil, že novomanželka očakáva svoje prvé dieťa spolu niekedy budúci rok.

Aj keď sme zatiaľ nezaznamenali výkrik, Miranda žije v podstate vizuálnym potvrdením jej tehotenstva. 34-ročná stará Sephoraova ružová ruka v ružovom šatách bez rukávov a ľahko prepláchnutá džínsová bunda prekrytá cez ramená. Kerr nosila svoj podpis roztrhané na ramená, pár sandálov so striebornými členkami so striebornými členkovými pásikmi, ktoré dopĺňajú podhodnotený súbor.

Miranda Kerr
Rachel Murray / Getty Images

Nastávajúca matka (ktorá zdieľa šesťročného syna s bývalým manželom Orlandom Bloomom) sa na podujatí usmiala na ušiach a dychtivo sa potešila pre fanúšikov. Len sa pozrite na tie dlaždice!

Selfie čas! ������

Príspevok, ktorý zdieľa Miranda (@mirandakerr) dňa

Ďakujeme, Miranda-tehotenstvo vyzerá dobre na vás!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 30

map