Tehotná Natalie Portmanová je docela pink v kampani Hillary Clintonovej akcie

Natalie Portmanova mama, ktorá má byť svetlom, žiala, keď zhadala na Hillary Clintonovej vo voľbách na registráciu voličov vo Philadelphii v pondelok. Víťazka Oscara sa usmievala, keď narazila na pózu a zakryla rastúce dieťa v ružovej ružovej šaty s dlhými rukávmi spárované s čiernymi pančuchami.

Jej štýl bol ako obvykle bez námahy jackie hviezda nosiť jej ombré lob rovné a minimálne make-up okrem mäkké ružové pery.

Tehotná herečka bola po ruke, aby povzbudzovala ženy z Pennsylvánskej republiky, aby sa zaregistrovali, aby hlasovali a naliehali na svoju rodinu a priateľov, aby urobili to isté. Časopis Philadelphia, že Portman sa dnes popoludní zúčastnil štyroch udalostí registrácie voličov.

PRÍSLUŠNÁ: Natalie Portmanova najnovšia materská uniforma? Denim šortky a golier golier

Predtým ako sa Portman dostala na kampaň, pokračovala s víkendom v Los Angeles s neformálnymi štylizovanými materskými štylizáciami, vystupovala v bielom golierovom tričku a krátkym džínsovým šortkám. Aby ju vyzerala ako okraj, hýbala zrkadliacimi sa odtieňmi, keď sa bránila horúčave v meste.

Toto je druhé dieťa pre Portmana a jej manžela Benjamina Millepieda, ktorí sú už rodičmi Alephovi, 5.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 57 =

map