Tehotná Olivia Wilde Swathes jej dieťa narazí do jasných pruhov

Olivia Wildeová je len krátka chvíľa ďaleko od privítania novej dievčatko, ale nedovoluje, aby to znamenalo, že musí vybrať nudné oblečenie – alebo zastaviť jej zábavu N.Y.C. výlety. Mama, ktorá mala byť, vystúpila v svetle žltej a zelenej pruhovanej sveter, hrdo predvádza svoje masívne detský náraz v pondelok.

Wilde spároval žiarivú figúrku s tlmeným čiernym koženým moto bundou a zodpovedajúcimi tmavými kožušinami v deň chladného pádu, doplniac sa o dvojicu komfortných čiernych tenisiek a zrkadlových slnečných okuliarov so zlatým letectvom. Momma vyzerala pozitívne žiarivá, keď šla na prechádzku so svojím priateľom.

vinyl hviezda sa rýchlo pokúsila pobaviť svoje módne voľby počas posledných niekoľkých týždňov svojho tehotenstva, vtipkovala, že “oficiálne objíma” starý časový cirkusový stan “časť” svojho šatníka.

Keď oficiálne prijmete časť “starého časového cirkusu” vášho šatníka. #bumpin

Fotografie odoslaná Olivia Wilde (@oliviawilde) na

Pokiaľ ide o nás, vychutnávame si tieto materinské štýly Wilde, zatiaľ čo môžeme, ako samotná herečka povedala, že je len pár dní od uvítania dievčat. 30. mája zdieľala mamičku spätnú fotografiu so svojím synom Otisom a napísala: “#tbt letná loď jazda s mojou OG a moja každodenná-teraz G.”

#tbt letná loď jazda s mojou OG a môjho dne-teraz-teraz G. ✌️

Fotografie odoslaná Olivia Wilde (@oliviawilde) na

SÚVISIACE: Olivia Wilde ukazuje, že jej narastajúci náraz do neformálnej a šikovnej čarodejnice

Nemôžeme čakať na splnenie jej nového prírastku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 93

map