Televízne svadby: Čo si myslíme o zásnubný prsteň Topanga

Danielle Fishel, náš navždy Topanga Lawrence, bol Tweeting zo súboru Chlapec spĺňa svet reštart Dievča spĺňa svet, a jej najnovším podielom je táto rozkošná strieľačka ruky nad spoločnou hviezdou Ben Savage (tiež Cory), s obidvoma hercami hrdo predvádzajú svoje svadobné prstene na obrazovke. A boli sme tak nadšení, že sme to videli, spýtali sme sa V štýlevlastné šperky expert Marion Fasel pre jej názor (za predpokladu, že Disney vyrazil na skutočné bling skôr než bižutéria). Ak je to skutočné, “[Topanga je zásnubný prsteň] je okrúhly brilantný rezaný diamant v hrotovom prostredí na nožovom okraji zlatého prstenca s podobným zlatým snubným pásom,” povedal Fasel, autor knihy S týmto krúžkom. “Povedal by som, že diamant má viac ako tri karáty. Je to skutočná slávnostná súprava.” A ona hovorí, že Savageova biela metalová kapela je rovnako klasická. “To zodpovedá náladám svojho prstenca dokonalosti.” Súboj uskutočnený v televíznom nebi!

Okrem toho si pozrite viac zásnubných prsteňov celebrít.

ĎALŠIE: • Hayden Panettiere Nashville Rock • Alexis Bledel je zapojený do jej hviezdy! • Oslávil si deň národného návrhu?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 85 = 91

map