Tento Primer je ako filter Instagram pre vašu tvár

Predstavte si, aký by bol oveľa jednoduchší život, keby ste namiesto toho, aby ste vynaložili dostatočne dlhý čas na to, aby ste starostlivo aplikovali váš make-up ráno. Mohli by ste ho nalepiť na Instagram-esque Valencia filter a rozmazať sa nad nedokonalosťami v priebehu piatich sekúnd. Stále čakáme na vedcov, aby sme tento krok vykonali, ale až do tej doby, Becca nový prvý Light Primer slúži ako ďalšia najlepšia vec. Zmiešajte len pár kvapiek tejto čírej fialovej tekutiny na tvár a okamžite sa vaša pleť zdá viac vzrušená a osvetlená.

VIDEO: 8 najlepších predajcov liekov pod 15 dolárov

SÚVISIACE: Aký je rozdiel medzi Nadáciou HD a Pravidelnou nadáciou?

Nenechajte sa odhodiť levanduľovým odtieňom – ​​skôr ako podávajúc divný závoj farby, pigmenty sú skutočne navrhnuté tak, aby napodobňovali lichotivé spôsoby, ako svetlo za úsvitu zasiahne vašu pokožku, a preto je to “prvé svetlo”. Na rozdiel od niektorých primérov, ktoré sa môžu cítiť ťažké a podobne ako film, Becca formulácia kĺže podobne ako sérum a obsahuje ingrediencie starostlivosti o pleť, ako je zázvor, pichľavý kvet a pramenitá voda bohatá na minerály, ktoré dodávajú Vášmu hydratačnému poisteniu ďalšie poistenie. Pridáva ďalšiu dimenziu dokonca aj najchladnejším základom, ale úprimne? Sólo by sme nosili s korektorom tam, kde to bolo potrebné. Vyhodnoťte fľašu práve teraz na sephora.com za 38 dolárov a nechajte začať #nofilter selfies.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map