Tento trend ponožky je najsilnejší, než si myslíte

Áno – vlastne vezmeme nejaké štýlové rady z legiónov predtým nemoderných turistov, ktorí už dlhé desaťročia nosia sandále s ponožkami – samozrejme, samozrejme. Naše verzie ponožiek a sandálov sú úplne sexy v tej žiačke tak trochu. Aby sme sa dostali do trendu, obrátili sme sa na dráhy Hermes o jeden z najlepších štýlových trikov, aké sme kedy videli, a označili sme ho za “kotníkovú šiška”.

Trik na vytiahnutie perfektnej ponožky ‘n’ roll je vybrať perfektné topánky a ponožky. Vaše topánky by mali byť robustné, vysoko podpätné sandále s hrubým členkovým popruhom, ktorý sa nestratí ani neprekryje váš šiška. Vyberte ich v neutrálnom odtieni alebo tučnom odtieň (ako červená). Vyberte farbu ponožky podľa farby vášho sandále. Mala by byť neutrálna, ktorá sa nedá naraziť (tmavá šedá funguje najlepšie s väčšinou obuvi). Vyberte si ponožku z tenkej vlny, ale uistite sa, že nie je príliš tenká (takže sa nebude pohlcovať). Ponožka by mala mať asi dĺžku kolena. Potom, od hornej časti ponožky, rýchlo zložte spodok popruhu členku. Opakujte z druhej strany. A voila! Stali ste sa okamžitou návnadou v štýle ulice.

Chris Pine
Alex Reside a Darrell Blakely pre InStyle.com
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 95

map