Tento úžasný výhľad na víkendové tajomstvo 2016 Swim špeciálny bude si želáte, aby ste boli v St. Barts

Nechajte to na plodinu 13 Tan tancujúcich anjelov Victoria, aby nám všetkým pripomenuli, že bikiniová sezóna sa blíži. Prvý oficiálny trailer značky 2016 Swim Special je tu a my zažívame neslýchaný pocit putovania. V priebehu minútovej klipu obľúbené skupiny VS ako Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Stella Maxwell, Taylor Hill a Lily Aldridge chvália svoje slnko pobozkané telá v zmesi dvojdielnych bikin a štíhlej vrstvy, o St. Barts pre tropické zúčtovanie.

Samozrejme, hlavnými rysmi sú plážové scény, horúce plavky a smiešne tónované telá, ale ak je prívesom akýkoľvek náznak, hudobné ponuky sú tiež veľmi vražedné. Obaja Demi Lovato a Nick Jonas vystupujú v klipu, ktorý taktiež ponúka pohľad na ich ostrovné dudy a scény na scéne. 

SÚVISIACE: Lily Aldridge robí pyžamu dressing Chic v LAX

Sledujte celý trailer a označte kalendáre-2016 Viktória tajomstvo plávať špeciálne vzduchu St., 9. marca o 9.00 hod. na CBS. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 40 =

map