Teória o obrovskom klobúku Melanie Trumpovej

Francúzsky prezident Emmanuel Macron a prvá dáma Brigitte Macron oficiálne dorazili do Washingtonu, D.C., začiatkom týždňa pre prvú štátnu návštevu vlády Trump s dvojicou.

V pondelok Donald a Melania Trump privítali francúzskych diplomatov v Bielom dome, aby vysadili strom pred predštátnou večerou. Pre túto príležitosť sa Melania a Brigitte obrátili na francúzskych dizajnérov. Melania mala na sebe čierne dámske šaty s plášťom a topánky Christian Louboutin, zatiaľ čo Brigitte nosil Louis Vuitton.

Melania Trump Cape Embed
BRENDAN SMIALOWSKI / Getty Images

Zatiaľ čo obaja vyzerali pomerne neutrálne, veci sa zmenili v utorok, keď Trumps privítal Macrons späť na oficiálny príchod Bieleho domu pred večernou štátnou večerou. Brigitte nosili podobné biele šaty so zodpovedajúcou bundu. Ale Melania určite získala pozornosť ľudí v úplne bielom vzhľade, ktorý vynikal kvôli jedinému príslušenstvu: jej nadmerne veľký klobúk.

SÚVISIACE: Čo vlastne hovorí oblečenie Melanie Trumpovej

Melainia Hat Embed
NICHOLAS KAMM / Getty Images

Ona údajne nosila 2 195 dolárov Michael Kors sako s opaskom a zodpovedajúce ceruzku sukne. Pokiaľ ide o klobúk, reportérka CNN Kate Bennettová tiež potvrdila, že je to aj spoločnosť Kors.

Melania Hat Lead
Mark Wilson / Getty Images

Na Twitteri si ľudia porovnávali vzhľad Melanie s televíznymi postavami škandálOlivia pápež, zatiaľ čo iní si to užili.

Predtým Melania nenosila niečo dosť nadmerné, predtým však nosila klobúk.

Vlani v auguste mala prvá dáma baseballovú čiapku, ktorá čítala “FLOTUS”, keď prišla do Houstonu po hurikáne Harvey. V tom istom výlete bola kritizovaná, že odišiel z Bieleho domu v podpätkoch Manolo Blahnik.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 12

map