Teraz môžete nakupovať svoje obľúbené salón krásy značky online, cez StyleSeat

StyleSeat len ​​urobil nakupovanie salónnych výrobkov oveľa pohodlnejšie. Krása a wellness rezervácia sa spojila s divíziou L’Oreal Professional Products, čo znamená, že teraz môžete získať exkluzívne salónne značky vrátane Essie Professional, Kérastase, L’Oréal Professionnel, Matrix, Mizani, Pureology, Redken a Shu Uemura Umenie vlasov, tým, že ide online.

SÚVISIACE: Vyzerajte bezchybne, zatiaľ čo budete lietať s týmito tipmi od celebrity Makeup umelec Fiona Stiles

Jediné, čo musíte urobiť, je navštíviť stránku vášho stylistu, aby ste získali prístup k týmto vyhľadávaným šampónom, lakom na nechty a nástrojom, ktoré používajú. Najlepšia časť? Klienti môžu dostávať prispôsobené e-maily od svojho šéfkuchára, ktoré dopĺňajú odporúčania produktu medzi výletmi do salónu – ktoré môžu byť ľahko zakúpené na cestách.

012115-beauty-style-sedlo-vložiť-480.jpg
Zdvorilosť

“Je dôležité, aby som pokračoval v spájaní s mojimi klientmi medzi návštevami stoličiek,” hovorí George Papanikolas, šéf celebrít Matrix a člen StyleSeat, ktorý pracuje na hviezdach ako Kim Kardashian a Miranda Kerr. “StyleSeat mi umožňuje robiť len to, aby som svojim klientom ponúkol možnosť zakúpiť produkty, ktoré pre nich odporúčam kedykoľvek.”

Pripravený na nákup? Prejdite na stylseat.com, aby ste našli stylistu vo svojej oblasti.

SÚVISIACE: Doplňte svoj krása Arsenal (a urobiť trochu dobré, príliš!) S touto novou stránkou

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 49

map