Teraz môžete prehliadnuť interiér apartmánu Kresťanského šedého z päťdesiatich odtieňov šedej

Vstúpenie do paláca spoločnosti Christian Grey je niečo, čo väčšina z nás (Dakota Johnson stranou) dokázala len snívať – ​​až teraz. Vďaka Päťdesiat odtieňov sivej nová interaktívna webová stránka filmu, môžete absolvovať virtuálnu prehliadku miesta, kde sa konajú mnohé scény v knižnej sérii a filme.

SÚVISIACE: Pozorovať ešte nie je vidieť Päťdesiat odtieňov sivej Scény v novom hudobnom videu spoločnosti Ellie Goulding!

Môžete preskúmať takmer každý kútik a poschodie dvojpodlažného penthouseového apartmánu, z obývačky s moderným nábytkom, rozsiahlym pohľadom na Seattle a klavírom, do luxusne zariadenej spálne Anastasie do pôsobivej kuchyne. Jedna miestnosť, na ktorú sa nebudete pozerať? Červená izba.

SÚVISIACE S DANOU: Dakota Johnson sa dostane do týždňového NSFW Päťdesiat odtieňov sivej Hudobné video

Aj na webových stránkach je nové video, ktoré vás zaostruje za tvorbou filmu a obsahuje aj niekedy neuvidené klipy. Pozrite si video nižšie a potom prejdite na adresu christiangreysapartment.com, aby ste si prešli celú turné.

SÚVISIACE: Tu je úplný zoznam skladieb z Päťdesiat odtieňov sivej Filmový zvuk

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map