Teraz vieme, čo si Selena Gomez myslela na jej veľmi kritikovú stretnutie

Selena Gomezová je známa kvôli kázaniu pozitívnosti na svojich fanúšikov, ale počas týždňa Met Gala sa táto láskavosť nevrátila (povedala to mierne). 

Teraz ste pravdepodobne videli memy, ktoré sa zaoberali veľmi bronzový make-up, ktorý spevák spároval s vlastným šikovným šatníkom na červenom koberci.

selena Gomez Met Gala lead
Rabbani a Solimene Photography

“selena gomezová sa odváža ukázať na slávnostnej slávnosti v nočnom šatách babičky od roku 1930, na pysachách pálčivý falošný tanier a korektor a očakáva, že sa na ňu nebudem baviť,” napísal jeden užívateľ Twitter.

“Výtvarníčka a kaderníčka Seleny Gomezovej ju urobila tak špinavá,” povedal ďalší.

Napriek tomu, že úsudky sa zhoršili – dokonca aj vyvolali hashtag #WeAreSorrySelena na trend na Twitteru, keď jej fanúšikovia vstúpili do boja proti nenávisti – Gomez nepovedal nič. V skutočnosti zostala nezvyčajne mamička na celú udalosť, ani v samotnom oblečení na svojom Instagram – až teraz.

Gomez si v stredu ráno utiekla ticho o celé utrpenie a zdá sa, že by mohla skutočne súhlasiť s niektorými z toho, čo bolo povedané o jej vzhľade.

Keď som videla svoje fotky z MET ����♀️

Príspevok, ktorú zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

SÚVISIACE S DANOU: Gigi Hadid a Selena Gomez Nie sú Feuding, Ďakujem Veľmi Veľa

“Keď som videl moje fotky z MET,” povedala na vlastné video doslova beh ďaleko od slávnostnej slávnosti a nechala jej dlhý biely vlak, aby sa za ňou pretiahol cez špinavé ulice v New Yorku. (Zamerajte sa na svoje oči, Stuart Vevers!) Dúfame, že má čistiaci prostriedok na rýchlu voľbu.

Čo môžeme povedať, aspoň Selena dokázala, že má celú vec dobrý zmysel pre humor. Aj keby jej komentáre k Instagramu zostali vypnuté. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map