Testované redaktorom: Vyskúšali sme Kardashian Beauty 3-in-1 vlasové žehličky

Vďaka perfektným vlasovým a makeupovým zručnostiam si Kim, Kourtney a Khloe Kardashian už vytvorili meno pre seba vo svete krásy a pôsobivá línia farebnej kozmetiky, starostlivosti o vlasy a vôní pod ich pásmi vedú len domov. Inštitút editora InStyle.com Marianne Mychaskiw vyskúšal svoju novú keramickú kaderníčku 3-v-1, ktorá tvrdí, že prináša dokonalé kudrlinky, voľné vlny a elegantnú textúru s jediným nástrojom. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako funguje nástroj a čo si myslela!

SÚVISIACE: Budúcnosť je teraz: Sušičky na vlasy s dotykovou obrazovkou sú skutočné veci

Robím spravodlivé množstvo držať krok s Kardashianmi – alebo aspoň ich vlasy a make-up. Kim, Kourtney a bezchybné vrstvy Khloeovej nikdy nezlyhajú v mojej vlasovej závisti, takže po tom, čo svätá trojica spustila rad stylingových nástrojov a produktov, ja som ich chcela vyskúšať.

Už mám sušičku a ploché žehličky, ktoré sa mi páčili, takže nebol na trhu ani jeden z nich, ale keramický kaderníctvo 3 v 1 (90 dolárov, ulta.com) vyzeralo veľmi odlišne od všetkých nástrojov, môj arzenál. V tom, čo by som opísal ako kríž medzi plochým železom a curlingovým prútikom, interiér zariadenia má ploché dosky ako tradičná rovnačka, ale má zakrivený vonkajší povrch pokrytý keramikou, aby priniesol stylingové schopnosti plný kruh. Má nastaviteľnú teplotu a tri nastavenia: Jeden na aktiváciu len plochých dosiek, jednu na aktiváciu zaoblených dosiek a jednu na aktiváciu oboch oblastí.

SÚVISIACE: Pozri Chloe Kardashian’s Newly-Lightned ‘Do

Ak chcete požičať termín od troch sestier – Biblie, tento nástroj bol legitímny. Otáčaním vnútorných aj vonkajších dosiek som dokázal vlasy narovnať a natáčať jediným rýchlym pohybom. Ak ste nikdy nedokázali zistiť, ako pridávať vlny do vlasov pomocou plochého železa, zakrivený tvar tohto nástroja pomáha s týmto procesom a pretože vytvára pevnejší tvar, štýl je o niečo dlhší, aj keď ste Nepoužívajte produkt.

Spočiatku som neúmyselne zasiahla tlačidlá teploty na boku, ale rýchlo som našiel zámkový spínač v spodnej časti, ktorý by mohol byť použitý na udržanie nastavenia v zmene. Inteligentné, nie? Sestry určite vedia vec o dvoch o starostlivosti o vlasy — rozvíjať linku, spojili sa s Farouk Systems, tými istými ľuďmi, ktorí vám priniesli neslávne CHI Iron, takže aj keď nie ste najväčším fanúšikom Kardashian, vy budete pravdepodobne nájsť nástroj alebo štýlový produkt zo svojho sortimentu, aby sa zmestili do vašej vlastnej rutiny.

SÚVISIACE: Ako dlho to trvá naozaj Vezmite Kim Kardashian, aby sa pripravil?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 48 = 50

map