Testovaný redaktorom: Ako sme sa zotavili z gélovej manikúry

Nie je žiadnym tajomstvom škodlivé účinky gélové manikúry, ktoré môžu mať na nechty. Dobrou správou je, že trh s krásou je plný posilňujúcich vzorcov, ktoré s každou aplikáciou sľubujú zdravšie vyzerajúce čísla. Trápiac slabé, krehké nechty a zúfalo potrebujú pomoc, asistentka krásy InStyle.com Jennifer Velez sa v priebehu jedného mesiaca pokúsila o tri rôzne formy liečby. Prečítajte si všetko o svojej ceste k ozdraveniu nižšie.

Volám sa Jennifer Velez a trpel som dvojročnou závislosťou od gélovej manikúry. Kedysi som zasiahla nechtový salón každé dva týždne, aby som dostala čip bez ohľadu na čip, čo medzi tým nedávalo žiadne prestávky. Zatiaľ čo som nebol zbavený procesu odstraňovania alebo tých pochybných UV svetla (vždy som použil opaľovací krém predtým), rýchlo som sa stala posadnutá tým, ako dlho trvá lesklý povrch a začal som uveriť, že sa nikdy nebudem môcť vrátiť pravidelné leštenie – kým už nemám možnosť.

Chvíľu som odmietal škody, ktoré spôsobujem svojim zdravým klincom tým, že im neumožňujem dýchať, ale nedostatok kyslíka sa nakoniec vybral a musela som konečne priznať, že mám problém. Povedzme, že výsledky neboli pekné. Papierové tenké dokonca ani nezačnú opísať stav, v ktorom sa nachádzali. Moja nechtová lôžka boli úplne ohýbateľné a náhle čakala na to, aby sa gél vytvrdil pod týmito horúcimi svetlami, bol tak bolestivý, že som nemal inú možnosť ako kopnúť zvyk. Zatiaľ čo moje nechty nevyzerajú celkom tak zle, ako keď som to prvýkrát prestala robiť, sú stále v režime obnovy viac ako o rok neskôr.

V týchto dňoch moje obavy zahŕňajú všetko od sucha a zlomení na nevzhľadné hrebene, ktoré som získal pred niekoľkými mesiacmi, zatiaľ čo som dostal svoje koženky zdobené (dlhý príbeh), tak som bol určite dokonalým kandidátom na to, aby som si vzal niektoré z týchto nových a vylepšených posilňovačov nechtov pre test pohon.

SÚVISIACE: Editor-testované: Tieto gélové manikúrové štíty sú ako brnenie pre vaše nechty

Deborah Lippmann Všetko o tejto základni CC Base Coat

Bol som okamžite zaujatý, keď som zistil, že Deborah Lippmann spustil All About That Base ($ 20; sephora.com), CC základný náter na nechty. Podobne ako krémy CC, ktoré sú určené pre vašu pokožku, produkt multitasking je nabitý všetkým, čo potrebujete na vyliečenie vašich nechtov v jednom kroku. Aplikoval som tenkú srsť a nasledoval nejaký lesk ako odporúčané pokyny, ale mám rád, že by sa tiež mohol nosiť sám pre nahé, matné prevedenie. Doteraz sa moje nechty neodlomili a moje hrebene už nie sú viditeľné. Ale jedna z mojich obľúbených vecí? Pomáha moju manikúru trvať o niekoľko dní dlhšie ako obvykle. Len na základe tohto faktu budem naďalej používať.

SÚVISIACE: 4 neuveriteľné dizajny nechtov inšpirované červeným kobercom

Perfektný prípravok na opravu farieb

020315-Deborah-Lippman-vložiť-2-480.jpg
Zdvorilosť

Po vypočutí môjho príbehu mi asistentka krásy editorka Marianne Mychaskiwová podala poslednú liečbu Perfect Formula ($ 28, perfectformulas.com) a ja som tak šťastná, že to urobila. Obsahuje posilňovacie zložky, ako je jojobový olej, biotín, keratín a vitamín E a je skutočne navrhnutý na opravu nechtov po náročnom namáčacom procese vyžadovanom UV gélmi a akrylátmi. Jediné, čo musíte urobiť, je aplikovať na čisté nechty, nechať suché a pokračovať s druhým kabátom, ak chcete. Rovnako ako základná vrstva Debora Lippmana, môžete aplikovať akúkoľvek farbu priamo nad ním, keď necháte vzorec pracovať s jeho kúzlom. Moje nechty sa skutočne cítili silnejšie po jedinom použití a po ich odstránení sa nevrátia k svojim starým spôsobom. To je zázrak, ak sa ma spýtate. Ja určite odporúčam každému, kto má podobné problémy.

Nails Inc NailKale Illuminator

020315-Deborah-Lippman-vložiť-1-480.jpg
Zdvorilosť

Mám rád radu Nailkale spoločnosti Nails Inc., takže som bol nadšený, že som skúsil firmu Bright Street Illuminator (14, sephora.com). Je vybavená irizujúcimi perlami, ktoré okamžite rozžiarujú hlboké špičky a kvôli tomu, že sú infúzované s extraktom z kelu, je to povedané, aby vyživovali nechty a zabránili ich poškodeniu. Zatiaľ čo rozhodne dali mojim nevýrazným klincám nárast lesku a udržiavali ich od olupovania, nedalo sa veľa skrývať tie otravné nedokonalosti (ako tie malé biele tečky, ktoré stále čakám na zmiznutie). Aj keď moje nechty naďalej vyzerajú zdravšie nadčasy, určite to budem držať po ruke, keď som v nálade pre úplne prirodzený vzhľad.

FOTKY: 10 najkrajších zimných nechtov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map