Testovaný redaktorom: Našli sme zdravú alternatívu k gélovej manikúre

Po niekoľkých dňoch po otvorení mojej dvojročnej závislosti na gélovej manikúre som dostala špeciálnu dodávku. Bolo to Deborah Lippmann’s Gel Lab Set ($ 24; sephora.com), o ktorej sa hovorí, že je zdravou alternatívou k poškodzujúcim namočeným formám, ktoré nechali moje nechtové postele suché, krehké a veľmi tenké.

Napriek tomu, že som videl v minulosti produkty s podobnými tvrdeniami, myšlienka na to, že sa niečo so slovom “gél” pokúšam znova, ma znervóznila. Keďže používam posilňovače nechtov pravidelne počas posledných pár mesiacov, rád by som povedal, že moje nechty sú na ceste k úplnému zotaveniu a nikdy by som sa nevrátil k zvyku. Ale ako pri každej závislosti, existujú naliehavé požiadavky. Zrazu som bol zvedavý, či som mohol dosiahnuť dlhotrvajúci účinok gélovej manikúry bez toho, aby som dosiahol pokrok, ktorý som urobil. Takže je to možné?SÚVISIACE: 3 spôsoby, ako odstrániť manikúru gélu bez toho, aby ste chodili do salónu

Sada obsahuje dve leštidlá: základný náter a vrchný náter – bez potreby náradia alebo UV lampy. Počnúc čistými nechtami som naniesol základný náter a dal mu pár minút na vysušenie. Zistil som, že nanášanie tenkých, rovných povlakov a umožnenie dodatočného schnutia medzi každým z nich bolo kľúčom k dosiahnutiu hladkého povrchu. Ak nie, leštidlo by sa bublalo a musel som začať.

Ďalej som chytil farbu nechtov (akákoľvek značka je v poriadku) a aplikovala prvú vrstvu. Opäť platí, že čakanie na úplné vysušenie pred tým, než sa presunieme na ďalšiu, bolo rozhodujúce. Nakoniec som sa pretiahol na lesklý vrchný kabát a okamžite som bol spokojný s baculatým gélovým vzhľadom, ktorý mi zostal. Zatiaľ čo dosiahnutie výsledkov v salóne za menej ako 15 minút bolo skvelé, skutočný test zistil, ako dlho to bude trvať.

Moja manikúra, či už profesionálne alebo DIY, zvyčajne netrvá dlhšie ako deň predtým, než začnú štiepať a odlupovať, ale úžasne som mohol ísť päť. To nie je tak dlho, ako tradičný gél mani, ale to funguje, pretože vtedy som toužil, aby som to napriek tomu zmenil. V konečnom dôsledku bola alternatíva úspešná a proces odstraňovania bol tiež jednoduchý.

FOTOGRAFIE: Najpriaznivejšie nechtové trendy vyskúšať tento jar

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 9

map