The Climb: Ako Breakup vedie k móde Blogger Arielle Nachmani úspech

Je to pravda, čo hovoria: najsladšia pomsta, ktorú môže mať post-breakup, je úspech – a blogger Arielle Nachmani, sartorský šéf za úspešným blogom SomethingNavy, je živým dôkazom toho.

SÚVISIACE: Kapitola 2: Móda Blogger Arielle Nachmani na jej vystupovanie na úspech

V druhej splátke The Climb, novej sérii videí, ktorá vyzdvihuje profesionálov z oblasti priemyslu a ich vzostup na vrchol, Nachmani odhaľuje, ako sa datovanie kariéra-riadený muž inšpiroval ju začať svoj blog. “Skoro som ho začal, takže som mu povedal, že niečo robím, a potom, keď sa s ním rozišiel, stal sa pomstou,” zdieľa video. “Chcel som sa na internet pozerať naozaj dobre a vidieť ma.”

SÚVISIACE: Kapitola 3: Fashion Blogger Arielle Nachmani o sociálnych médiách a ako rozvíjať značku

Ale pre Nachmani sa to čoskoro premenilo na niečo cenné. “Jednoducho sa to vyvinulo a ja som sa stala posadnutá tým, že som to robila. Nebolo to naozaj o ňom,” hovorí. “Stalo sa mi, že milujem to, čo robím.” Pre úplný rozhovor s Nachmanim si pozrite video vyššie. Navyše, uvidíte, čo má povedať o jej vystupovaní na úspech ao tom, ako vybudovať úspešnú značku.

Chcete viac od The Climb? Navštívte náš rozbočovač pre kompletný archív rozhovorov s návrhárkou šperkov Jennifer Fisher, model Crystal Renn, štýlová expertka Jeannie Mai a modelka Myla Dalbesio.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map