The Glee Cast absolvovala kompletnú reuniu na svadbe Becca Tobin

Práve keď sme si zvykli na svet bez veselí, tieto obrázky nás opäť ujali show. Obsadenie hitovej televíznej relácie sa tento víkend zjednotilo pre spoločnú hviezdu Becca Tobinovej svadby a fotky dávajú fanúšikom všetky pocity.

Tobin, ktorý hral Kitty na výstave, včera zviazal uzol so svojou snúbenicou Zach Martinovou vo Wyomingu a jej bývalí hviezdni hráči sa oslávili. Medzi hosťami boli Lea Michele, Jane Lynch, Kevin McHale a Jenna Ushkowitz, ako aj niekoľko spisovateľov a producentov. Michele, ktorá hral Rachel Berry, zhromaždila celú skupinu, aby vzala snímku vyššie, aby titulovala obrazom “Glee wedding”.

Členovia obsadenia tiež zdieľali niekoľko fotiek za zákulisím od šťastnej udalosti. Michele zverejnila výprask zo dňa pred svadbou a v ňom sa spolu s Tobinom stretávajú s niekoľkými ďalšími priateľmi v zodpovedajúcom oblečení. Sú na balkóne s výhľadom na krásnu zimnú horskú scénu – nádherné zázemie, no ich prsty vyzerajú zima.

✨❄️���� #MrsMartin

Fotografie zverejnená Lea Michele (@leamichele) na

SOUVISLOSTI: Lea Michele Reminisces O Glee Spolu s Throwback Photo of Show’s Cast

Ushkowitz a McHale obaja zdieľali obraz o úžasnej vybavenosti v hoteli, vrátane pravdepodobne vyhrievaného bazéna s výhľadom na úchvatný pohorie. McHale popísal svoj príspevok: “Neprídeš ku mne, len tu budem.” Vyzerá to ako perfektné miesto pre zimnú svadbu!

Nepište pre mňa. Len tu budem ✌️️

Fotografie zverejnenej Kevinom McHaleom (@ kvinny)

VIDEO: Choďte do domu Lea Michele

Umm jo.

Fotografie vyslaná Jennou Ushkowitz (@ jennaushkowitz) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 56

map