The Pretty Little Liars Cast odhaľuje, kto sa pripojil k Set

Roztomilé mrchy môže byť mimo ovzdušie, ale naše posadnuté srdce stále túžia po ďalšom.

Zadajte Ellen DeGeneres. Hovorový hostiteľ vytvoril nový sériu digitálnych videí Ellen’s Show Me More Show, kde nepotrebné segmenty show konečne vidia svetlo dňa. Vo štvrtok vydala video odkedy Roztomilé mrchy cast vystúpili v apríli, aby sa rozprávali o koncerte a dozvedeli sa niektoré šťavnaté nové detaily.

pekný Little Liars cast
voľné

V klipu hráči Liars hrali hru Never Have I Ever a veci sa pýtali veľmi rýchlo. Keď Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell, Sasha Pieterse a Troian Bellisario dostali výzvu, “Nikdy som sa nikdy nestretol na set,” nevideli dôvod lhát. Zatiaľ čo všetci päť z nich uviedli, že sa pripojili k súboru ako ich postavy na kamere, niektoré z nich mali nejakú mimoškolskú zábavu, keď kamery neboli valcovanie.

A niektorí z nich myslí doslova všetci. Všetkých päť Liars copped na pripojenie na súbor, ktorý bol osobnejší ako profesionálny.

SPÔSOBENÉ: Tento zdravotný stav spôsobuje PLL Hviezda s hmotnosťou 70 libier od Star Sasha Pieterse

Navyše sme sa dozvedeli, že Shay kedysi spôsobila, že jej asistent kričal – a nie v dobrom stave.

“Dobre, dobre,” povedal Mitchell prvýkrát. “Dobrý výkrik, každý potrebuje dobrý výkrik.” Nanešťastie pre ňu bol tento asistent v čele a rýchlo potvrdil, že to bolo nie dobrý krik.

“Chcete stále prácu?” Mitchell na ňu žartoval.

Zdá sa, že počas sedem sezón prebehlo veľa za zákulisím. Ak by sa mohli rozprávať len tie steny.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 53

map