The Royals Recap: Matka kráľovnej (Joan Collins!) Prichádza do mesta

Kráľovná Anglicka nemusí odpovedať mnohým ľuďom, ale stále existuje jedna osoba, ktorá môže panovníkovi prevrátiť: jej matka. Na minulú noc v epizóde Royals, predstavili sme sa veľkokničkovi Alexandrovi z Oxfordu, tzv. ženke, ktorú zavolala madam kráľovná Helena (Elizabeth Hurleyová). Hral Joan Collins, vévodkyňa sa objaví až do paláca vyzdobeného v množstve ľadu, s chladnou osobnosťou.

 Royals embed 1
Zdvorilosť E!

Hoci na začiatku prichádza ako chladnokrvná ako jej dcéra, Collinsova postava vykazuje mäkšiu stránku, pokiaľ ide o jej vnúčatá. A aj keď vévodkyňa – alebo “Holanďanka”, ako jej princezná Eleanor ju láskavo nazýva – prichádza s dary (akú úžasnú diamantovú brošňu dala Eleanorovi), je ďaleko od vašej priemernej babičky. Samozrejme, Collins musel pozrieť kráľovskú časť. “Vybrali sme si skutočne fialovú purpurou, aby si ju mohla nosiť, a potom sme mali šaty vyrobené v tej farbe,” hovorí kostýmová výstava Rachel Walsh V štýle. “Naozaj sa jej hodila – a bol to pekný kontrast s Helenou, ktorá mala v rovnakých scénach svetlé fuchsie ružové.”

 Royals recap embed 2
Zdvorilosť E!

súvisiace: Royals Rekapitulácia: Monarchia berie Monaka na plaveckú líniu Elizabeth Hurley

V skutočnosti Collinsov štýl veľmi ovplyvnil kostýmy na E! ukázať najmä jej dcéru na obrazovke. “Milovala som skutočnú silovú obliekanie, ktorú Joanova charakter opäť zapôsobila dynastie,”Hovorí Walsh, ktorý bol inšpirovaný štýlom Collinsových 80. rokov pre mnohé z Hurleyho vzhľadu Royals. “Pozreli sme sa na tie siluety a ramenné vankúšiky a potom sme ich súčasne pre Helenu používali pevné bloky s veľmi silnou farbou. Kedykoľvek je na scéne, jej farba je vždy najsilnejšia. “

 Royals recap embed 4
Zdvorilosť E!

Najsilnejší alebo nie, objavil sa Collinsov kráľovský fialový pohľad – a 82-ročná veteránka to rozhnevala. “Je to kráľovná silového obliekania, takže vie, čo jej vyhovuje,” hovorí Walsh. “Kúpil som si jej pár topánok Jimmy Choo a nemohol som uveriť, ako dobre môže chodiť v nich. Je tak elegantná, že sa pohybuje – ona len tak kĺže. “

Ale aj s milosťou vévodkyne, Collinsova postava nie je vždy ohromná. Čo nás privádza do našej obľúbenej línie z epizódy: počuť Joan Collins hovorí: “FML.” Pretože, naozaj, je to lepšie ako to?

Naladiť Royals v nedeľu o 10.00 hod. ET na E!

Súvisiace články: Uviedla Elizabeth Hurley Channel kráľovnú Alžbetu za svoju úlohu v Royals?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − = 63

map