The Royals Recap: Sú na lodi! Všetko o móde o epizóde poslednej noci

Nikoho sa deň plavby celkom páči Royals. Na včerajšiu epizódu E! dráma, princezná Eleanor (Alexandra Park) a princ Liam (William Moseley) sa vydali na deň svojho priateľa Holdenovej jachty. S telesnými strážnikmi Jasperom (Tomom Austenom) a špeciálnym agentom Hill vo vleku je posádka pripravená na zábavu na slnku – všetko okrem Liamu.

Po demonštrácii svojho amerického prízvuku – ktorý Moseley naznačil, keď sme s ním nedávno hovorili – zatiaľ čo tajne nasleduje kráľa Cyrusa (Jake Maskall) s Jasperom, Liam dáva jasne najavo, že je odhodlaný urobiť čokoľvek, aby zistil, kto zabil svojho otca. Verí, že to bol Cyrus, ale on čoskoro sa dozvie, že Cyrus má alibi, ktoré je vzduchotesné – doslova.

Nový kráľ tvrdí, že sa stretol s premiérom v poslednej dobe, ale v skutočnosti sa plížil, aby dostal liečbu rakoviny semenníkov. Liam sa rozišiel počas jedného z Cyrusových sedení, v ktorom je kráľ vo vnútri veľkej sklenenej trubice.

112015-The Royals S2-4811.jpg
Zdvorilosť E!

V skutočnej móde Cyrus nechce, aby niekto vedel o jeho stave. Povedal, že by bol radšej podozrivým vrahom ako obeť, ktorá potrebuje sympatie ľudí. Keď jeden podozrivý odišiel zo zoznamu, Liam pokračuje vo svojom “hľadaní pomsty”, ako ho Eleanor nazýva. Povzbudzuje ho, aby sa pokúsil jednoducho vychutnať deň so svojimi priateľmi, keď sú na jachte, ale Liam nie je v nálade. Zatiaľ čo sa vyhladí, Eleanor sa poteší tým, že pije a tancuje s Beckom (Andrewom Cooperom), jej bývalým plameňom s obratom. Hoci sa všetci zdajú radi všetci očarujúci Beck, Jasper nie je fanúšikom. Nie je prekvapujúce, že chce Eleanor všetko pre seba. Ale princezná je dnes veľmi jasná o Beckovi – aj keď nesúhlasí s jej pármi.

112015-The Royals S2-3022.jpg
Zdvorilosť E!

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o sezóne 2 premiéra Royals-Známa z herectva!

Zatiaľ čo sa mladšia generácia kráľovateľov baví na slnku, kráľovná Helena (Elizabeth Hurley) je zaneprázdnená tým, že sa pripravuje na Štátne otvorenie miest Parlamentu. Možno, že na palube lode nebola, ale Hurleyho prítomnosť bola stále cítiť na mori, povedala kostýmová výtvarníčka Rachel Walsh. “V tejto sezóne sme na prehliadke opäť používali Elizabethské plavky,” povedal Walsh, ktorý tiež obliekol hviezdy v dizajne Hurleyho, keď charaktery prebiehali v Monaku minulou sezónou. Tentokrát: “Sú na krásnej jachte s pozadím v Londýne v pozadí a používame veľa Elizabethových plaviek a kimonos a kaftánov.”

112015-The Royals S2-4213.jpg
Zdvorilosť E!

Medzitým sa Hurleyov postava vyzdvihla na podujatie na oslavu otvorenia snemovne Parlamentu. A jej pohľad je jeden stojí za zmienku. “Myslím si, že toto je najskôr v tejto sezóne, že Elizabeth pravdepodobne vyzerá úplne inak,” povedal Walsh. “Je to v dlhých hodvábnych hodvábnych šatách pre veľký obrad, ktorý sa deje v Parlamente. Oficiálne by vévodkyňa v Cambridge nosila biele slonovinové šaty s krídlom, a tak sme s ňou hovorili o tom, čo by bolo vhodné. “

Verdikt? “Rozhodli sme sa, že musí ísť s tradíciou, ktorú by diktuje, ale lovili sme na vinobranie a našli sme túto peknú brokátovú šatku z polovice 50-tych rokov na Greenwichovom trhu,” povedal Walsh. “Zmenili sme ju a zdobili ju a na celom výstrihu sú Swarovski [kryštály]. Má krásnu vintage diadém a malú kožušinovú kazetu, ktorá je tiež vinobranou farbou. Je pre ňu úplne nezvyčajný a odlišný pohľad. ” Aj keď nosí šaty, kráľovná narazí na nezvyčajnú situáciu. Zistí, že v paláci je mŕtvy ministerský predseda – a milujúci muž S & M nosí na jednom z kráľovských tangáčov. Pomocou svojho asistentky si odoberie spodnú bielizeň a odhlasuje normálnejšiu scénu. Vzhľadom k tomu, kráľovná je všetko o PR.

Súvisiace články: Elizabeth Hurley sa kvapkajú v diamantoch na sezóne 2 Royals

Epizóda končí s pohľadom na nového hereckého predsedu vlády, ktorý hovorí, že nemá čas pre kráľovnú. Máme pocit, že medzi týmito dvoma osobami bude nejaká zlá krv, ale zdá sa, že jeden vzťah môže nakoniec vyriešiť. Posledná scéna ukazuje, že Liam zaklepal na dvere a povedal im niekoho – a z pohľadu jeho tváre hádame, že sa na obzore stretne s Ophelia (Merritt Patterson).

Naladiť Royals v nedeľu o 10.00 hod. ET na E!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 7

map