Tie jasné bezpečnostné okuliare z triedy vedy sú zjavne módne teraz

Plastové priehľadné okuliare mi pripomínajú triedy anatómie na strednej škole a každý obrad prechodu pre dospievajúci: žiarenie.

Pre ostatných však nadmerné príslušenstvo nadobúda úplne nový význam. Súčasná labelová spoločnosť Brashy Studios založená na legendárnom labelu BRATISLAVA vychádza zo značiek ako Chanel a Celine a preskakuje na trend PVC. Ak ste nie sú chytení, plastové dážď klobúky a úplne jasné kabelky sú všetky zúrivosť.

Ich vziať? “Bezpečnostné okuliare”, ako je popísané na webovej stránke. Zďaleka by sa okuliare s kapacitou 25 dolárov mohli zdvojnásobiť ako len ďalší materiál, ktorý by ste potrebovali na vedecký výskum. Ale teraz, keď sme sa ešte raz pozreli, sú to v poriadku. Sú to veľké a úplný opačný trend polarizujúcej sa drobných slnečných okuliarov. Môžeme očakávať, že budú sledovať pouličný štýl pravidelní predstavujú vo svojich bezpečnostných okuliaroch čoskoro? Možno.

VIDEO: Pozrite sa na svadobné pozvánky princa Harryho a Meghan Markle

Ak potrebujete inšpiráciu o tom, ako sa dajú nosiť, nepozerajte sa ďalej ako krmivo Instagram spoločnosti Brashy Studios.

[F ’17]

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brashy Studios (@brashystudios)

[F ’17] [Calfskin Chaps]

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brashy Studios (@brashystudios)

@ mengzheng1111 @____schwan

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brashy Studios (@brashystudios)

Okrem okuliarov na stránkach značiek ponúkli aj veľa plastových a lakových kožených predmetov, ktoré bez toho, aby sme sa ich dotkli, sme len poznali, že budú hlasné a neohrabané IRL.

ako Nezávislý upozorňuje na to, že Kaia Gerber a Bella Hadid sú fanúšikmi značky, takže môžeme pravdepodobne očakávať, že jeden z nich vystúpi v okuliaroch nakoniec.

#BellaHadid nosia @brashystudios pants��

Príspevok, ktorý zdieľa Bella Hadid (@bellahnews)

To len vyvoláva jednu otázku: Dovolili by ste, aby si vaša malá si požičiavala do školy?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map