Tieto by mohli byť najlepší tričko triedy Foodie Ever

Niekedy sa zaujímate, čo robí váš sendvič s arašidovým maslom, keď nehľadáte? Malajský dizajnér trička Flying Mouse má sériu ilustrácií a košele, ktoré zobrazujú každodenný život všetkých vašich obľúbených jedál.

Samozrejme, zatiaľ čo umelec popisuje jeho sériu ako “potraviny a nápoje, ktoré žijú v bežných dňoch”, musíte sa diviť, aké to je bežné. Zatiaľ čo pravdepodobne súvisí so slnečným bočným vajcom visiacim v slaninovej hojdacej sieti, môže byť ťažšie sympatizovať s ninja tamago sushi alebo surovými zemiakmi, ktoré sa aktívne zavraždili.

SÚVISIACE: Choďte na prvé 4D šaty na svete v múzeu moderného umenia v New Yorku

Každodenný život potravinárskych tričiek pochádza z jeho úspechu s radom ilustrácií, ktoré zobrazujú nádherné svetské pracovné pozície superhrdinov. Medzi najdôležitejšie patrí tenisový raketový sprievod Spider-Man, košele Ironing Iron Man a pizza-prinášajúca The Flash. Odtiaľ je to len krátky skok na bramborový holič na zemiaky.

Tričká a umelecké výtlačky sú k dispozícii na zakúpení na Flyingmouse365.com a môžete sledovať Flying Mouse na Instagram pre viac jeho divné ilustrácie.

SOUVISLOSTI: Kávovo-infúzne blazer vám udrží čerstvé

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map