Tieto teórie Jennifer Aniston a Brad Pitt potrebujú spomaliť

V správach, ktoré nemohli byť menej optimálne pre týždeň Valentína, Jennifer Aniston a Justin Theroux prekvapili svojich fanúšikov spoločným listom oznamujúcom, že boli od začiatku minulého roka oddelení.

Správy prišli len týždeň Architektonický Digest ponúkol prehliadku domova páru a jeden deň po V-Day, ktorý vyvolal niekoľko obočie. Ich rozchod sa na prvýkrát odvíjal od fanúšikov a napriek tomu, že zdroje hovoria, že Aniston rozdeľuje kroky, ľudia na Twitteru chcú zmierenie … ale nie medzi ňou a Theroux.

TK
Ron Galella, Ltd./WireImage

Zdá sa, že Twitter má niekoľko teórií, ktoré sa týkajú toho, že Aniston sa zjednotil so svojím bývalým manželom Bradom Pittom, keďže je tiež jediný po oddelení od Angeliny Jolieovej.

Ale spadnutie o sprisahanie znovunadobudnutia Jen-Bradu je komplikovanejšie ako rozprávka, ktorá sa zdá byť na povrchu.

Ich história je sotva jednoduchá. Spočiatku sa oženili v roku 2000 a po takmer piatich rokoch manželstva sa rozviedli, ale to nebolo tak jednoduché a čisté. Pitt natočil film Pán a pani Smithová, ktorý v roku 2004 spoluhrával Jolieho. Zatiaľ čo obaja popierali správy o románoch, oni neskôr priznali, že sa zamilovali na set – v tom istom čase, keď sa Pitt oženil s Anistonom.

Na začiatku roka 2005 Aniston a Pitt oznámili svoj rozvod a do júla 2005 boli Pitt a Jolie vyfotografovaní za zastrešenie v časopise, ktoré ich zobrazilo ako rodičov s rodinou detí. Rozhovor Pitt s Anistonom bol dokončený na jeseň.

To všetko premieňa teóriu sociálnych médií na mimoriadne dramatický pojem, ktorý naozaj nerešpektuje vôľu Anistonu. Vo svojom spoločnom separačnom liste Aniston a Theroux objasnili, že každý z nich chcel vyhnúť fiktívnym príbehom o svojom živote.

“Za normálnych okolností by sme to robili súkromne, ale vzhľadom na to, že klebový priemysel nemôže odolávať príležitosti špekulovať a vymýšľať, chceli sme priamo povedať pravdu,” povedal vyhlásenie Anistonovho dlhoročného publicistu Stephena Huvaneho. to nie je priamo od nás, je niekto iný fiktívny príbeh. Predovšetkým sme odhodlaní zachovať hlboký rešpekt a lásku, ktorú máme k sebe navzájom. “

Poďme chvíľu znova prečítať, že: “Klebový priemysel nemôže odolávať príležitosti špekulovať a vymýšľať … Čokoľvek inak je o nás vytlačené, ktoré nie je priamo od nás, je to fiktívny príbeh niekoho iného.”

Zdá sa, že skákanie zo separačnej správy do špekulácií, vynálezov a nových nájdených fiktívnych príbehov úplne ignoruje význam ich slov.

SÚVISIACE: Pozrite sa späť na Jennifer Aniston a Justin Theroux to najkrajšie párové okamihy

Je pravda, že zmierenie medzi Anistonom a Pittom by bezpochyby bolo jedným z najväčších hollywoodskych zvratov všetkých čias, ale aj to nebolo tak dobre, keď prvýkrát pre bývalého manžela a ženu. A podľa toho ľudia, (aj keď v tom, čo môže Aniston považovať za “niekoho iného fiktívny príbeh”), dvojica nie je blízko.

“Nevideli sa navzájom navždy,” povedal zdroj ľudia. “Už viac ako desať rokov žijú úplne oddelené životy a tak sa neprekvapujúco stali úplne inými ľuďmi, ako kedy boli, keď boli spolu.”

V súčasnej dobe sa pevne zameriava na svoj život a svojich priateľov a to si zaslúži byť rešpektované namiesto toho, aby sa stretli s vlnami vymyslených rozprávaní.

“Jen pokračovala vo svojom živote ako obvykle,” povedal zdroj ľudia. “Vyzerala dobre. Neboli žiadne náznaky, že je rozrušená. “

Dokonca aj veci medzi ňou a Therouxom nie sú naozaj také zlé, všetko zvážené.

“Ona a Justin začali ako priatelia a vždy sa navzájom obdivovali,” povedal zdroj. “Zdá sa, že budú aj naďalej priateľmi.”

Zdá sa, že je načase, aby sa Twitter dostal od Anistona, vydechol sa a pokračoval ďalej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map