Tieto Zoolander-Inspired kozmetické súpravy vás naozaj naozaj naozaj vyzerajú dobre

Nie je potrebné jar na jar mladého mlieka Alexanya Atoz, ak chcete túto žiarivú pleť Derek Zoolander-esque, ktorá je teraz tak horúca. Na oslavu nadchádzajúceho vydania Zoolander 2, Spoločnosť Kiehl vytvorila duo sady starostlivosti o pleť, ktoré boli zabalené s niektorými najobľúbenejšími sponkami značky. Prvá súprava, vhodne pomenovaná Blue Kiehl ($ 25; kiehls.com), obsahuje krém na tvárové palivo schválený chlapcom, očný krém na tvárové palivo a krém na holenie White Eagle Brushless. Zbierka zdravej mládeže (nižšie, 26 dolárov, kiehls.com) obsahuje sponky pre mužov aj ženy, ako sú Midnight Recovery Concentrate, Super Multi Corrective Cream a Denný oživujúci koncentrát. Môžete nájsť obe súpravy v lokalitách Kiehl v celej krajine spolu s pekne sladkou výstrižkou Dereka Zoolandera umiestnenou niekde v obchode pre neobmedzené príležitosti pre seba.

Zoolander Kiehl's Cream
Zdvorilosť Kiehl’s

SPRIEVOD: Kristen Wiig je krása reklama pre Zoolander 2 Urobí celý pondelok

Ak sa nachádzate v oblasti New York City, uistite sa, že sa hojdáte okolo Derek Zoolander Center for People, ktorý nie je vek, pop-up obchod, tiež známy ako DZCFPWDAG, na 14. ulici a 8. avenue. “Dereksová vášeň za to, že máme smiešne vyzerajúcu kožu, nás inšpirovala k spolupráci na The Derex Zoolander Center for People, ktorá nemá dobrý vek,” hovorí Chris Salgardo, prezident Kiehlovej. “Sme nadšení, že môžeme zdieľať túto skúsenosť s New York City a povzbudiť návštevníkov, aby dali najlepší tvár dopredu.” Stredisko sa oficiálne otvára zajtra a do 13. februára sa vám na “mladenizačnej ceste” bude zaoberať balík zdesene dobre vyzerajúcich mužských modelov, aby ste sa pokúsili vyriešiť všetky vaše problémy týkajúce sa starostlivosti o pleť a starnutie, pretože samozrejme to budú. Prejdite na kiehls.com a nakupujte oba súpravy a chyťte ich Zoolander 2 v divadlách tento piatok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 46

map