Tiffany Haddish nás naučil niečo o Taylorovi Swiftovi, čo sme nikdy nevedeli

Tiffany Haddish hostil V sobotu večer naživo v novembri a zatiaľ čo Výlet dievčat hviezda mala veľa pamätných momentov na kamerách – urobila si veselý vtip o opätovnom prepracovaní štyroch tisíc dolárov Alexander McQueenových šiat – je to jej priateľstvo s Taylorom Swiftom, ktoré robí vlny.

Popová hviezda bola hudobným hosťom Haddishovej epizódy a od ich stretnutia Haddis skutočne odišiel do Swiftovho domu na večeru. V nedávnom rozhovore počas Pozrite sa, čo sa stane naživo s Andym Cohenom, Haddhom odhalil to, čo si myslí, že je jedna vec, o Swiftovi nikto nevie.

Výsledky? Že je fotografom, ktorý sa rozrastá. “Má tie polaroidy, kamery Polaroid v starých školách z roku 1980 a vezme veľa obrázkov a robí tieto skutočne pekné koláže,” povedala.

Haddis tiež opísal, aké to bolo stretnutie s Swiftom prvýkrát, čo znie ako keby nebola nič iné ako sladká.

SPOJENÉ: 5 dôvodov, prečo milovať Výlet dievčat Hviezda Tiffany Haddish

“Keď prišla, prišla hneď do mojej izby a bola ako:” Milujem tvoju komédiu, pozeral som ťa, poznám všetky tvoje veci “a začala citovať vtipy ako pred 10 rokmi a ja som bola ako, “Ach, mám rád toto b-!” “

Ďakujem za nové defy, Tiffany!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 + = 77

map